Звіт "Кубка "Юності"
Четвер, 07 липня 2011, 00:15

Комерційні турніри на міжнародному рівні останнім часом особливо популярні, адже дають учасникам, окрім задоволення від гри у футбол, можливість отримати ще й якусь матеріальну вигоду.

Такого типу турнір було зініційовано і проведено Калуською молодіжною райдержадміністрацією (голова – Назар Волощак) і районною організацією спортивного товариства «Колос» (директор – Володимир Луцький) минулої неділі у Верхні. Звичайно, грали не «Барселона», «Челсі» чи «Мілан», та й призи були значно скромніші. Проте задоволеними залишилися всі: гравці Верхні, Грабівки, Мостище, вболівальники команд, судді.

Не змогла приїхати на турнір команда Боднарова, а тому колективно було прийнято рішення зіграти по коловій системі «кожен з кожним». Тайми тривали по 25 хвилин. Шляхом жеребкування першими на поле вийшли господарі та грабівські футболісти. У першому таймі точилася рівна гра, по перерві невелику перевагу мали верхнянці, котрі й відкрили рахунок зусиллями Ігоря Свирида. Вже перед фінальним свистком гості заробили штрафний, який влучно реалізував Віталій Іванців. Отож, перший матч – 1:1.

Наступною була гра Мостище – Грабівка, в якій територіальну перевагу протягом матчу мали грабівські хлопці, але пропустивши в дебюті матчу, саме вони поступилися та попрощалися з надіями на завоювання Кубка.

Останній матч набув статусу фінального. Верхні потрібно було будь-що перемагати, мостищан влаштовував і нічийний результат. З самого початку зустрічі господарі кинулися штурмувати ворота футболістів з Мостища, і на 4-й хвилині нападник Любомир Попадюк відкрив рахунок, через кілька хвилин його подвоїв Петро Артемович, а ближче до кінця тайму Олександр Луців гарматним пострілом в дев’ятку зробив рахунок розгромним. По перерві команди ще обмінялися голами, а на останній хвилині капітан Мостище Тарас Рисей з пенальті дещо скоротив рахунок. 4:2, і Кубок залишається у Верхні.

По завершенні турніру команд запросили до головного – вручення призів від спонсорів. Так, від торгової марки «БомБік» (підприємство «Дейсон») кожна команда отримала блок різноманітного печива, підприємець Сергій Володимирович Чернишов (продуктова база «Чернишов» та торгова марка «Королівський смак») надав кожній команді по ящику пива «Старе місто», а також «Хортицю», піцерією «Піца Рома» – безкоштовну велику і смачну (сам минулого тижня пробував :) )піцу для кожної команди.

Кращим гравцям команд-учасниць від магазину комп’ютерної техніки «Старком» було вручено навушники (Мостище – Тарас Рисей, Грабівка – воротар Володимир Хемич), а кращому гравцю турніру – верхнянцеві Любомиру Попадюку (два голи і результативна передача) – флешку (8 Гб). Ну і, звичайно, ж «Кубок «Юності» від товариства «Колос» переможцю – команді ФК «Юність» Верхня.

Турнір залишив по собі масу позитивних вражень і є сподівання, що повторення відбудеться вже найближчого року та Кубок отримає статус традиційного щорічного.