Чемпіонат Івано-Франківщини - 2015. Календар матчів за участю ФК "Калуш"
Четвер, 09 квітня 2015, 18:19

IFFF Logo

1 тур
19.04.2015Покуття-Євромодуль "Снятин" Гуцульщина "Косів"
19.04.2015Карпати "Болехів" Нафтовик "Долина"
19.04.2015ФК Турка  Пробій "Городенка"
19.04.2015Гал-Вапно "Галич" ФК Калуш
19.04.2015Оскар "Підгір`я" Тепловик "Івано-Франківськ"
19.04.2015Ніка Івано-Франківськ Придністров`я "Тлумач"
19.04.2015Карпати "Коломия" Галичина "Івано-Франківськ"
2 тур
26.04.2015Придністров`я "Тлумач" Карпати "Коломия"
26.04.2015Тепловик "Івано-Франківськ" Ніка Івано-Франківськ
26.04.2015ФК Калуш  Оскар "Підгір`я"
26.04.2015Пробій "Городенка" Гал-Вапно "Галич"
26.04.2015Нафтовик "Долина" ФК Турка
26.04.2015Гуцульщина "Косів" Карпати "Болехів"
26.04.2015Карпати "Брошнів-Осада" Покуття-Євромодуль "Снятин"
3 тур
29.04.2015Карпати "Болехів" Карпати "Брошнів-Осада"
29.04.2015ФК Турка  Гуцульщина "Косів"
29.04.2015Гал-Вапно "Галич" Нафтовик "Долина"
29.04.2015Оскар "Підгір`я" Пробій "Городенка"
29.04.2015Ніка Івано-Франківськ ФК Калуш
29.04.2015Карпати "Коломия" Тепловик "Івано-Франківськ"
29.04.2015Галичина "Івано-Франківськ" Придністров`я "Тлумач"
4 тур
03.05.2015Тепловик "Івано-Франківськ" Галичина "Івано-Франківськ"
03.05.2015ФК Калуш  Карпати "Коломия"
03.05.2015Пробій "Городенка" Ніка Івано-Франківськ
03.05.2015Нафтовик "Долина" Оскар "Підгір`я"
03.05.2015Гуцульщина "Косів" Гал-Вапно "Галич"
03.05.2015Карпати "Брошнів-Осада" ФК Турка
03.05.2015Покуття-Євромодуль "Снятин" Карпати "Болехів"
5 тур
07.05.2015ФК Турка  Покуття-Євромодуль "Снятин"
07.05.2015Гал-Вапно "Галич" Карпати "Брошнів-Осада"
07.05.2015Оскар "Підгір`я" Гуцульщина "Косів"
07.05.2015Ніка Івано-Франківськ Нафтовик "Долина"
07.05.2015Карпати "Коломия" Пробій "Городенка"
07.05.2015Галичина "Івано-Франківськ" ФК Калуш
07.05.2015Придністров`я "Тлумач" Тепловик "Івано-Франківськ"
6 тур
10.05.2015ФК Калуш  Придністров`я "Тлумач"
10.05.2015Пробій "Городенка" Галичина "Івано-Франківськ"
10.05.2015Нафтовик "Долина" Карпати "Коломия"
10.05.2015Гуцульщина "Косів" Ніка Івано-Франківськ
10.05.2015Карпати "Брошнів-Осада" Оскар "Підгір`я"
10.05.2015Покуття-Євромодуль "Снятин" Гал-Вапно "Галич"
10.05.2015Карпати "Болехів" ФК Турка
7 тур
17.05.2015Гал-Вапно "Галич" Карпати "Болехів"
17.05.2015Оскар "Підгір`я" Покуття-Євромодуль "Снятин"
17.05.2015Ніка Івано-Франківськ Карпати "Брошнів-Осада"
17.05.2015Карпати "Коломия" Гуцульщина "Косів"
17.05.2015Галичина "Івано-Франківськ" Нафтовик "Долина"
17.05.2015Придністров`я "Тлумач" Пробій "Городенка"
17.05.2015Тепловик "Івано-Франківськ" ФК Калуш
8 тур
24.05.2015Пробій "Городенка" Тепловик "Івано-Франківськ"
24.05.2015Нафтовик "Долина" Придністров`я "Тлумач"
24.05.2015Гуцульщина "Косів" Галичина "Івано-Франківськ"
24.05.2015Карпати "Брошнів-Осада" Карпати "Коломия"
24.05.2015Покуття-Євромодуль "Снятин" Ніка Івано-Франківськ
24.05.2015Карпати "Болехів" Оскар "Підгір`я"
24.05.2015ФК Турка  Гал-Вапно "Галич"
9 тур
31.05.2015Оскар "Підгір`я" ФК Турка
31.05.2015Ніка Івано-Франківськ Карпати "Болехів"
31.05.2015Карпати "Коломия" Покуття-Євромодуль "Снятин"
31.05.2015Галичина "Івано-Франківськ" Карпати "Брошнів-Осада"
31.05.2015Придністров`я "Тлумач" Гуцульщина "Косів"
31.05.2015Тепловик "Івано-Франківськ" Нафтовик "Долина"
31.05.2015ФК Калуш  Пробій "Городенка"
10 тур
03.06.2015Нафтовик "Долина" ФК Калуш
03.06.2015Гуцульщина "Косів" Тепловик "Івано-Франківськ"
03.06.2015Карпати "Брошнів-Осада" Придністров`я "Тлумач"
03.06.2015Покуття-Євромодуль "Снятин" Галичина "Івано-Франківськ"
03.06.2015Карпати "Болехів" Карпати "Коломия"
03.06.2015ФК Турка  Ніка Івано-Франківськ
03.06.2015Гал-Вапно "Галич" Оскар "Підгір`я"
11 тур
07.06.2015Ніка Івано-Франківськ Гал-Вапно "Галич"
07.06.2015Карпати "Коломия" ФК Турка
07.06.2015Галичина "Івано-Франківськ" Карпати "Болехів"
07.06.2015Придністров`я "Тлумач" Покуття-Євромодуль "Снятин"
07.06.2015Тепловик "Івано-Франківськ" Карпати "Брошнів-Осада"
07.06.2015ФК Калуш  Гуцульщина "Косів"
07.06.2015Пробій "Городенка" Нафтовик "Долина"
12 тур
14.06.2015Гуцульщина "Косів" Пробій "Городенка"
14.06.2015Карпати "Брошнів-Осада" ФК Калуш
14.06.2015Покуття-Євромодуль "Снятин" Тепловик "Івано-Франківськ"
14.06.2015Карпати "Болехів" Придністров`я "Тлумач"
14.06.2015ФК Турка  Галичина "Івано-Франківськ"
14.06.2015Гал-Вапно "Галич" Карпати "Коломия"
14.06.2015Оскар "Підгір`я" Ніка Івано-Франківськ
13 тур
18.06.2015Карпати "Коломия" Оскар "Підгір`я"
18.06.2015Галичина "Івано-Франківськ" Гал-Вапно "Галич"
18.06.2015Придністров`я "Тлумач" ФК Турка
18.06.2015Тепловик "Івано-Франківськ" Карпати "Болехів"
18.06.2015ФК Калуш  Покуття-Євромодуль "Снятин"
18.06.2015Пробій "Городенка" Карпати "Брошнів-Осада"
18.06.2015Нафтовик "Долина" Гуцульщина "Косів"
14 тур
21.06.2015Карпати "Брошнів-Осада" Нафтовик "Долина"
21.06.2015Покуття-Євромодуль "Снятин" Пробій "Городенка"
21.06.2015Карпати "Болехів" ФК Калуш
21.06.2015ФК Турка  Тепловик "Івано-Франківськ"
21.06.2015Гал-Вапно "Галич" Придністров`я "Тлумач"
21.06.2015Оскар "Підгір`я" Галичина "Івано-Франківськ"
21.06.2015Ніка Івано-Франківськ Карпати "Коломия"
15 тур
28.06.2015Галичина "Івано-Франківськ" Ніка Івано-Франківськ
28.06.2015Придністров`я "Тлумач" Оскар "Підгір`я"
28.06.2015Тепловик "Івано-Франківськ" Гал-Вапно "Галич"
28.06.2015ФК Калуш  ФК Турка
28.06.2015Пробій "Городенка" Карпати "Болехів"
28.06.2015Нафтовик "Долина" Покуття-Євромодуль "Снятин"
28.06.2015Гуцульщина "Косів" Карпати "Брошнів-Осада"
16 тур
02.08.2015Гуцульщина "Косів" Покуття-Євромодуль "Снятин"
02.08.2015Нафтовик "Долина" Карпати "Болехів"
02.08.2015Пробій "Городенка" ФК Турка
02.08.2015ФК Калуш  Гал-Вапно "Галич"
02.08.2015Тепловик "Івано-Франківськ" Оскар "Підгір`я"
02.08.2015Придністров`я "Тлумач" Ніка Івано-Франківськ
02.08.2015Галичина "Івано-Франківськ" Карпати "Коломия"
17 тур
09.08.2015Карпати "Коломия" Придністров`я "Тлумач"
09.08.2015Ніка Івано-Франківськ Тепловик "Івано-Франківськ"
09.08.2015Оскар "Підгір`я" ФК Калуш
09.08.2015Гал-Вапно "Галич" Пробій "Городенка"
09.08.2015ФК Турка  Нафтовик "Долина"
09.08.2015Карпати "Болехів" Гуцульщина "Косів"
09.08.2015Покуття-Євромодуль "Снятин" Карпати "Брошнів-Осада"
18 тур
16.08.2015Карпати "Брошнів-Осада" Карпати "Болехів"
16.08.2015Гуцульщина "Косів" ФК Турка
16.08.2015Нафтовик "Долина" Гал-Вапно "Галич"
16.08.2015Пробій "Городенка" Оскар "Підгір`я"
16.08.2015ФК Калуш  Ніка Івано-Франківськ
16.08.2015Тепловик "Івано-Франківськ" Карпати "Коломия"
16.08.2015Придністров`я "Тлумач" Галичина "Івано-Франківськ"
19 тур
23.08.2015Галичина "Івано-Франківськ" Тепловик "Івано-Франківськ"
23.08.2015Карпати "Коломия" ФК Калуш
23.08.2015Ніка Івано-Франківськ Пробій "Городенка"
23.08.2015Оскар "Підгір`я" Нафтовик "Долина"
23.08.2015Гал-Вапно "Галич" Гуцульщина "Косів"
23.08.2015ФК Турка  Карпати "Брошнів-Осада"
23.08.2015Карпати "Болехів" Покуття-Євромодуль "Снятин"
20 тур
30.08.2015Покуття-Євромодуль "Снятин" ФК Турка
30.08.2015Карпати "Брошнів-Осада" Гал-Вапно "Галич"
30.08.2015Гуцульщина "Косів" Оскар "Підгір`я"
30.08.2015Нафтовик "Долина" Ніка Івано-Франківськ
30.08.2015Пробій "Городенка" Карпати "Коломия"
30.08.2015ФК Калуш  Галичина "Івано-Франківськ"
30.08.2015Тепловик "Івано-Франківськ" Придністров`я "Тлумач"
21 тур
06.09.2015Придністров`я "Тлумач" ФК Калуш
06.09.2015Галичина "Івано-Франківськ" Пробій "Городенка"
06.09.2015Карпати "Коломия" Нафтовик "Долина"
06.09.2015Ніка Івано-Франківськ Гуцульщина "Косів"
06.09.2015Оскар "Підгір`я" Карпати "Брошнів-Осада"
06.09.2015Гал-Вапно "Галич" Покуття-Євромодуль "Снятин"
06.09.2015ФК Турка  Карпати "Болехів"
22 тур
13.09.2015Карпати "Болехів" Гал-Вапно "Галич"
13.09.2015Покуття-Євромодуль "Снятин" Оскар "Підгір`я"
13.09.2015Карпати "Брошнів-Осада" Ніка Івано-Франківськ
13.09.2015Гуцульщина "Косів" Карпати "Коломия"
13.09.2015Нафтовик "Долина" Галичина "Івано-Франківськ"
13.09.2015Пробій "Городенка" Придністров`я "Тлумач"
13.09.2015ФК Калуш  Тепловик "Івано-Франківськ"
23 тур
20.09.2015Тепловик "Івано-Франківськ" Пробій "Городенка"
20.09.2015Придністров`я "Тлумач" Нафтовик "Долина"
20.09.2015Галичина "Івано-Франківськ" Гуцульщина "Косів"
20.09.2015Карпати "Коломия" Карпати "Брошнів-Осада"
20.09.2015Ніка Івано-Франківськ Покуття-Євромодуль "Снятин"
20.09.2015Оскар "Підгір`я" Карпати "Болехів"
20.09.2015Гал-Вапно "Галич" ФК Турка
24 тур
27.09.2015ФК Турка  Оскар "Підгір`я"
27.09.2015Карпати "Болехів" Ніка Івано-Франківськ
27.09.2015Покуття-Євромодуль "Снятин" Карпати "Коломия"
27.09.2015Карпати "Брошнів-Осада" Галичина "Івано-Франківськ"
27.09.2015Гуцульщина "Косів" Придністров`я "Тлумач"
27.09.2015Нафтовик "Долина" Тепловик "Івано-Франківськ"
27.09.2015Пробій "Городенка" ФК Калуш
25 тур
04.10.2015ФК Калуш  Нафтовик "Долина"
04.10.2015Тепловик "Івано-Франківськ" Гуцульщина "Косів"
04.10.2015Придністров`я "Тлумач" Карпати "Брошнів-Осада"
04.10.2015Галичина "Івано-Франківськ" Покуття-Євромодуль "Снятин"
04.10.2015Карпати "Коломия" Карпати "Болехів"
04.10.2015Ніка Івано-Франківськ ФК Турка
04.10.2015Оскар "Підгір`я" Гал-Вапно "Галич"
26 тур
11.10.2015Гал-Вапно "Галич" Ніка Івано-Франківськ
11.10.2015ФК Турка  Карпати "Коломия"
11.10.2015Карпати "Болехів" Галичина "Івано-Франківськ"
11.10.2015Покуття-Євромодуль "Снятин" Придністров`я "Тлумач"
11.10.2015Карпати "Брошнів-Осада" Тепловик "Івано-Франківськ"
11.10.2015Гуцульщина "Косів" ФК Калуш
11.10.2015Нафтовик "Долина" Пробій "Городенка"
27 тур
18.10.2015Пробій "Городенка" Гуцульщина "Косів"
18.10.2015ФК Калуш  Карпати "Брошнів-Осада"
18.10.2015Тепловик "Івано-Франківськ" Покуття-Євромодуль "Снятин"
18.10.2015Придністров`я "Тлумач" Карпати "Болехів"
18.10.2015Галичина "Івано-Франківськ" ФК Турка
18.10.2015Карпати "Коломия" Гал-Вапно "Галич"
18.10.2015Ніка Івано-Франківськ Оскар "Підгір`я"
28 тур
21.10.2015Оскар "Підгір`я" Карпати "Коломия"
21.10.2015Гал-Вапно "Галич" Галичина "Івано-Франківськ"
21.10.2015ФК Турка  Придністров`я "Тлумач"
21.10.2015Карпати "Болехів" Тепловик "Івано-Франківськ"
21.10.2015Покуття-Євромодуль "Снятин" ФК Калуш
21.10.2015Карпати "Брошнів-Осада" Пробій "Городенка"
21.10.2015Гуцульщина "Косів" Нафтовик "Долина"
29 тур
25.10.2015Нафтовик "Долина" Карпати "Брошнів-Осада"
25.10.2015Пробій "Городенка" Покуття-Євромодуль "Снятин"
25.10.2015ФК Калуш  Карпати "Болехів"
25.10.2015Тепловик "Івано-Франківськ" ФК Турка
25.10.2015Придністров`я "Тлумач" Гал-Вапно "Галич"
25.10.2015Галичина "Івано-Франківськ" Оскар "Підгір`я"
25.10.2015Карпати "Коломия" Ніка Івано-Франківськ
30 тур
01.11.2015Ніка Івано-Франківськ Галичина "Івано-Франківськ"
01.11.2015Оскар "Підгір`я" Придністров`я "Тлумач"
01.11.2015Гал-Вапно "Галич" Тепловик "Івано-Франківськ"
01.11.2015ФК Турка  ФК Калуш
01.11.2015Карпати "Болехів" Пробій "Городенка"
01.11.2015Покуття-Євромодуль "Снятин" Нафтовик "Долина"
01.11.2015Карпати "Брошнів-Осада" Гуцульщина "Косів"
 

You have no rights to post comments

voynyliv@ukr.net - наша почта

Калущина футбольна|fcvoynyliv.if.ua