Облік жовтих карток
Неділя, 01 вересня 2019, 08:29

Федерація футболу Калуського району

Облік жовтих карток

Сезон 2019-2020 років

Станом на 20.09.2019 р.

Список буде доповнено після отримання відсутніх рапортів

(Список складено в алфавітному порядку прізвищ гравців)

 

 

№ п/п

 

 

Прізвище та ім’я гравця

 

Команда

 

Дата отримання

 

К - ть

 

Примітки

  1.  

Андрусів Іван

Підгірки

28.08.2019

15.09.2019

1+1

 
  1.  

Атаманчук Василь

Негівці

25.08.2019

1

 
  1.  

Атаманчук Юрій

Перекоси

28.08.2019

1

 
  1.  

Багринівський Андрій

Штурм (Сівка Калуська)

18.08.2019

1

 
  1.  

Борщ Володимир

Збора

11.08.2019

1

 
  1.  

Бурак Олег

Рух   (Вістова)

18.08.2019

1

 
  1.  

Варій Богдан

Негівці

18.08.2019

1

 
  1.  

Винник Ярослав

Перекоси

18.08.2019

28.08.2019

1+1

 
  1.  

Вількович Іван

Перекоси

11.08.2019

1

 
  1.  

Гаврилів Денис

Рух   (Вістова)

11.08.2019

1

 
  1.  

Гасяк Михайло

Довгий Войнилів

18.08.2019

1

 
  1.  

Гошовський Тарас

Бабин Зарічний

18.08.2019

25.08.2019

1+1

 
  1.  

Грицюк Василь

Рух   (Вістова)

18.08.2019

08.09.2019

1+1

 
  1.  

Данилюк Віталій

Юність (Верхня)

11.08.2019

1

 
  1.  

Джус Ігор

Гуменів

18.08.2019

15.09.2019

1+1

 
  1.  

Загірняк Роман

Юність (Верхня)

18.08.2019

1

 
  1.  

Івасів Роман

Пійло

25.08.2019

1

 
  1.  

Івахнюк Роман

Сокіл (Голинь)

11.08.2019

1

 
  1.  

Коваль Володимир

Пійло

18.08.2019

1

 
  1.  

Козій Віталій

Студінка

11.08.2019

1

 
  1.  

Косів Роман

Пійло

18.08.2019

1

 
  1.  

Коско Юрій

Збора

25.08.2019

1

 
  1.  

Кулинин Андрій

Збора

11.08.2019

1

 
  1.  

Кушлик Богдан

Завадка

25.08.2019

1

 
  1.  

Ладан Олег

Чорний ліс (Грабівка)

18.08.2019

1

 
  1.  

Лесюк Іван

Тризуб (Ст. Угринів)

11.08.2019

1

 
  1.  

Мельник Віталій

Копанки

11.08.2019

1

 
  1.  

Мельниченко Микола

Тризуб (Ст. Угринів)

11.08.2019

1

 
  1.  

Микитюк Василь

Негівці

25.08.2019

28.08.2019

1+1

 
  1.  

Мостовий Михайло

Підгірки

11.08.2019

18.08.2019

15.09.2019

1+1+1

 
  1.  

Овчар Володимир

Студінка

18.08.2019

1

 
  1.  

Олексин Назар

Штурм (Сівка Калуська)

18.08.2019

1

 
  1.  

Петрина Ігор

Бабин Зарічний

18.08.2019

1

 
  1.  

Пірус Віталій

Підгірки

11.08.2019

1

 
  1.  

Побігун Іван

Перекоси

11.08.2019 18.08.2019

8.09.2019

15.09.2019

1+1+1+1

 
  1.  

Попович Микола

Негівці

25.08.2019

1

 
  1.  

Рарак Іван

Підгірки

25.08.2019

1

 
  1.  

Розвора Іван

Сокіл (Голинь)

18.08.2019

1

 
  1.  

Савчук Василь

Копанки

18.08.2019

25.08.2019

1+1

 
  1.  

 

    
  1.  

Свирид Ігор

Юність (Верхня)

11.08.2019

1

 
  1.  

Семчук Тарас

Бабин Зарічний

25.08.2019

1

 
  1.  

Смольський Василь

Рух   (Вістова)

25.08.2019

1

 
  1.  

Тимків Андрій

Гуменів

11.08.2019

1

 
  1.  

Тимків Микола

Штурм (Сівка Калуська)

11.08.2019

1

 
  1.  

Турелик Богдан

Войнилів

18.08.2019

1

 
  1.  

Федоришин Валентин

Довгий Войнилів

28.08.2019

1

 
  1.  

Федорів Ростислав

Збора

18.08.2019

1

 
  1.  

Хемич Віталій

Підгірки

18.08.2019

01.09.2019

08.09.2019

 

1+1+1

 
  1.  

Христонько Володимир

Сокіл (Голинь)

11.08.2019

01.09.2019

08.09.2019

1+1+1

 
  1.  

Христонько Юрій

Сокіл (Голинь)

18.08.2019

15,09,2019

 

1+1

 
  1.  

Яців Назар

Копанки

25.08.2019

01.09.2019

1+1

 
 Бусол ОлександрСтудінка

08,09,2019

 
 Лесюк ІванТризуб (Ст. Угринів)

08,09,2019

 
 Філіпович МихайлоТризуб (Ст. Угринів)

08,09,2019

1

 
 Ковалюк ОлегГуменів01,09,20191 
 Мазурчак ВіталійГуменів01,09,20191 
 Ліщинський БогданРух (Вістова)01,09,2019 1 
 Рибатчин АндрійРух (Вістова)08,09,20191 
 Коколин МихайлоРух (Вістова)08,09,20191 
 Доборянський ТарасБабин Зарічний01,09,20191 
 Крушко АндрійБабин Зарічний08,09,20191 
 П'ясецький ІванКопанки

01,09,2019

15,09,2019

1+1 
 Гладковський СергійЮність (Верхня)01,09,20191 
 Ковальчук ТарасЗбора08,09,20191 
 Микуляк ЯрославЗбора08,09,20191 
 Сорока ТарасПерекоси01,09,20191 
 Чоловський ВіталійПерекоси01,09,20191 
 Гузоватий МиколаШтурм (Сівка Калуська)08,09,2019 1 
 Коколин АндрійШтурм (Сівка Калуська)

01,09,2019

08,09,2019

 1+1 
 Ляхович НазарШтурм (Сівка Калуська)01,09,2019 1 
 Ковальчук ІгорСокіл (Голинь)08,09,20191 
 Дранчук РоманСокіл (Голинь)15,09,20191 
 Луцюк СергійЄдність(Перевозець/Бабин сер)15,09,20191 
 Цінявський ОлександрНовиця15,09,20191
 
 Бойчук ВасильТризуб (Ст. Угринів)15,09,20191 
 Кальмук ВіталійГуменів15,09,20191 
 Філіпович МихайлоГуменів15,09,20191 
 Ляхович ТарасГуменів15,09,20191 
 Тимків МиколаШтурм (Сівка Калуська)15,09,20191 
 Ляхович АндрвйШтурм (Сівка Калуська)15,09,20191 
 Руснак РоманЮність (Верхня)15,09,20191 
 Дацій ЯківБабин Зарічний15,09,20191 
 Гошовський ТарасБабин Зарічний15,09,20191 
 Маряшко АндрійКопанки15,09,20191 
 Романів ТарасЗбора15,09,20191 
 Федоришин ОлегПерекоси15,09,20191 
      
      
 

Пропускають чергові матчі:

    

1

Грицак Дмитро

Сокіл (Голинь)

2 матчі

  

2

Ковальчук Назар

Підгірки

1 матч

  

 

Христонько Володимир

Сокіл (Голинь)

 

  

 

 

You have no rights to post comments

voynyliv@ukr.net - наша почта

Калущина футбольна|fcvoynyliv.if.ua