Чемпіонат Калущини - 2015. Сформовані матчі календаря 1 ліги
Четвер, 09 квітня 2015, 16:53

sklad

Сформовані матчі календаря чемпіонату Калуського району у 1 лізі сезону 2015.

Інформація почерпнута з ЄБД ФФУ.

1 тур
 ФК Станькова  Сокіл "Голинь"
 ФК Гуменів  ФК Негівці
 ФК Довге-Калуське  Штурм "Сівка Калуська"
 Рух "Вістова" Тризуб "Старий Угринів"
 ФК Перекоси  ФК Копанки
 ФК Студінка  ФК Тужилів
2 тур
 Сокіл "Голинь" ФК Тужилів
 ФК Копанки  ФК Студінка
 Тризуб "Старий Угринів" ФК Перекоси
 Штурм "Сівка Калуська" Рух "Вістова"
 ФК Негівці  ФК Довге-Калуське
 ФК Станькова  ФК Гуменів
3 тур
 ФК Гуменів  Сокіл "Голинь"
 ФК Довге-Калуське  ФК Станькова
 Рух "Вістова" ФК Негівці
 ФК Перекоси  Штурм "Сівка Калуська"
 ФК Студінка  Тризуб "Старий Угринів"
 ФК Тужилів  ФК Копанки
4 тур
 Сокіл "Голинь" ФК Копанки
 Тризуб "Старий Угринів" ФК Тужилів
 Штурм "Сівка Калуська" ФК Студінка
 ФК Негівці  ФК Перекоси
 ФК Станькова  Рух "Вістова"
 ФК Гуменів  ФК Довге-Калуське
5 тур
 ФК Довге-Калуське  Сокіл "Голинь"
 Рух "Вістова" ФК Гуменів
 ФК Перекоси  ФК Станькова
 ФК Студінка  ФК Негівці
 ФК Тужилів  Штурм "Сівка Калуська"
 ФК Копанки  Тризуб "Старий Угринів"
6 тур
 Сокіл "Голинь" Тризуб "Старий Угринів"
 Штурм "Сівка Калуська" ФК Копанки
 ФК Негівці  ФК Тужилів
 ФК Станькова  ФК Студінка
 ФК Гуменів  ФК Перекоси
 ФК Довге-Калуське  Рух "Вістова"
7 тур
 Рух "Вістова" Сокіл "Голинь"
 ФК Перекоси  ФК Довге-Калуське
 ФК Студінка  ФК Гуменів
 ФК Тужилів  ФК Станькова
 ФК Копанки  ФК Негівці
 Тризуб "Старий Угринів" Штурм "Сівка Калуська"
8 тур
 Сокіл "Голинь" Штурм "Сівка Калуська"
 ФК Негівці  Тризуб "Старий Угринів"
 ФК Станькова  ФК Копанки
 ФК Гуменів  ФК Тужилів
 ФК Довге-Калуське  ФК Студінка
 Рух "Вістова" ФК Перекоси
9 тур
 ФК Перекоси  Сокіл "Голинь"
 ФК Студінка  Рух "Вістова"
 ФК Тужилів  ФК Довге-Калуське
 ФК Копанки  ФК Гуменів
 Тризуб "Старий Угринів" ФК Станькова
 Штурм "Сівка Калуська" ФК Негівці
10 тур
 Сокіл "Голинь" ФК Негівці
 ФК Станькова  Штурм "Сівка Калуська"
 ФК Гуменів  Тризуб "Старий Угринів"
 ФК Довге-Калуське  ФК Копанки
 Рух "Вістова" ФК Тужилів
 ФК Перекоси  ФК Студінка
11 тур
 ФК Студінка  Сокіл "Голинь"
 ФК Тужилів  ФК Перекоси
 ФК Копанки  Рух "Вістова"
 Тризуб "Старий Угринів" ФК Довге-Калуське
 Штурм "Сівка Калуська" ФК Гуменів
 ФК Негівці  ФК Станькова
12 тур
 Сокіл "Голинь" ФК Станькова
 ФК Негівці  ФК Гуменів
 Штурм "Сівка Калуська" ФК Довге-Калуське
 Тризуб "Старий Угринів" Рух "Вістова"
 ФК Копанки  ФК Перекоси
 ФК Тужилів  ФК Студінка
13 тур
 ФК Тужилів  Сокіл "Голинь"
 ФК Студінка  ФК Копанки
 ФК Перекоси  Тризуб "Старий Угринів"
 Рух "Вістова" Штурм "Сівка Калуська"
 ФК Довге-Калуське  ФК Негівці
 ФК Гуменів  ФК Станькова
14 тур
 Сокіл "Голинь" ФК Гуменів
 ФК Станькова  ФК Довге-Калуське
 ФК Негівці  Рух "Вістова"
 Штурм "Сівка Калуська" ФК Перекоси
 Тризуб "Старий Угринів" ФК Студінка
 ФК Копанки  ФК Тужилів
15 тур
 ФК Копанки  Сокіл "Голинь"
 ФК Тужилів  Тризуб "Старий Угринів"
 ФК Студінка  Штурм "Сівка Калуська"
 ФК Перекоси  ФК Негівці
 Рух "Вістова" ФК Станькова
 ФК Довге-Калуське  ФК Гуменів
16 тур
 Сокіл "Голинь" ФК Довге-Калуське
 ФК Гуменів  Рух "Вістова"
 ФК Станькова  ФК Перекоси
 ФК Негівці  ФК Студінка
 Штурм "Сівка Калуська" ФК Тужилів
 Тризуб "Старий Угринів" ФК Копанки
17 тур
 Тризуб "Старий Угринів" Сокіл "Голинь"
 ФК Копанки  Штурм "Сівка Калуська"
 ФК Тужилів  ФК Негівці
 ФК Студінка  ФК Станькова
 ФК Перекоси  ФК Гуменів
 Рух "Вістова" ФК Довге-Калуське
18 тур
 Сокіл "Голинь" Рух "Вістова"
 ФК Довге-Калуське  ФК Перекоси
 ФК Гуменів  ФК Студінка
 ФК Станькова  ФК Тужилів
 ФК Негівці  ФК Копанки
 Штурм "Сівка Калуська" Тризуб "Старий Угринів"
19 тур
 Штурм "Сівка Калуська" Сокіл "Голинь"
 Тризуб "Старий Угринів" ФК Негівці
 ФК Копанки  ФК Станькова
 ФК Тужилів  ФК Гуменів
 ФК Студінка  ФК Довге-Калуське
 ФК Перекоси  Рух "Вістова"
20 тур
 Сокіл "Голинь" ФК Перекоси
 Рух "Вістова" ФК Студінка
 ФК Довге-Калуське  ФК Тужилів
 ФК Гуменів  ФК Копанки
 ФК Станькова  Тризуб "Старий Угринів"
 ФК Негівці  Штурм "Сівка Калуська"
21 тур
 ФК Негівці  Сокіл "Голинь"
 Штурм "Сівка Калуська" ФК Станькова
 Тризуб "Старий Угринів" ФК Гуменів
 ФК Копанки  ФК Довге-Калуське
 ФК Тужилів  Рух "Вістова"
 ФК Студінка  ФК Перекоси
22 тур
 Сокіл "Голинь" ФК Студінка
 ФК Перекоси  ФК Тужилів
 Рух "Вістова" ФК Копанки
 ФК Довге-Калуське  Тризуб "Старий Угринів"
 ФК Гуменів  Штурм "Сівка Калуська"
 ФК Станькова  ФК Негівці

 

 

 

Додати коментар

voynyliv@ukr.net - наша почта

Калущина футбольна|fcvoynyliv.if.ua