Чемпіонат Калуського р-ну з футболу 2019-2020

1 тур

Неділя, 11.08.2019
I14:00Сокіл (Голинь)5 - 1ФСК Тризуб (Старий Угринів)-Звіт про матч
I14:00Перекоси2 - 1Підгірки-Звіт про матч
I14:00Копанки1 - 2Гуменів-Звіт про матч
I14:00Збора8 - 0Бабин-Зарічний-Звіт про матч
I14:00Штурм (Сівка-Калуська)0 - 2Студінка-Звіт про матч
I14:00Рух (Вістова)0 - 0Юність (Верхня)-Звіт про матч

2 тур

Неділя, 18.08.2019
I12:30ФСК Тризуб (Старий Угринів)1 - 3Копанки-Звіт про матч
I13:00Підгірки0 - 4Сокіл (Голинь)-Звіт про матч
I13:00Юність (Верхня)0 - 3Збора-Звіт про матч
I13:00Студінка4 - 1Рух (Вістова)-Звіт про матч
I16:00Бабин-Зарічний1 - 2Перекоси-Звіт про матч
I16:00Гуменів0 - 4Штурм (Сівка-Калуська)-Звіт про матч

3 тур

Неділя, 25.08.2019
I00:00Копанки - Підгірки-Анонс матчу
I00:00Сокіл (Голинь) - Бабин-Зарічний-Анонс матчу
I00:00Штурм (Сівка-Калуська) - ФСК Тризуб (Старий Угринів)-Анонс матчу
I00:00Перекоси - Юність (Верхня)-Анонс матчу
I00:00Студінка - Гуменів-Анонс матчу
I00:00Рух (Вістова) - Збора-Анонс матчу

4 тур

Неділя, 01.09.2019
I00:00Бабин-Зарічний - Копанки-Анонс матчу
I00:00Підгірки - Штурм (Сівка-Калуська)-Анонс матчу
I00:00Юність (Верхня) - Сокіл (Голинь)-Анонс матчу
I00:00ФСК Тризуб (Старий Угринів) - Студінка-Анонс матчу
I00:00Збора - Перекоси-Анонс матчу
I00:00Гуменів - Рух (Вістова)-Анонс матчу

5 тур

Неділя, 08.09.2019
I00:00Штурм (Сівка-Калуська) - Бабин-Зарічний-Анонс матчу
I00:00Копанки - Юність (Верхня)-Анонс матчу
I00:00Студінка - Підгірки-Анонс матчу
I00:00Сокіл (Голинь) - Збора-Анонс матчу
I00:00Гуменів - ФСК Тризуб (Старий Угринів)-Анонс матчу
I00:00Рух (Вістова) - Перекоси-Анонс матчу

6 тур

Неділя, 15.09.2019
I00:00Юність (Верхня) - Штурм (Сівка-Калуська)-Анонс матчу
I00:00Бабин-Зарічний - Студінка-Анонс матчу
I00:00Збора - Копанки-Анонс матчу
I00:00Підгірки - Гуменів-Анонс матчу
I00:00Перекоси - Сокіл (Голинь)-Анонс матчу
I00:00ФСК Тризуб (Старий Угринів) - Рух (Вістова)-Анонс матчу

7 тур

Неділя, 22.09.2019
I00:00Студінка - Юність (Верхня)-Анонс матчу
I00:00Штурм (Сівка-Калуська) - Збора-Анонс матчу
I00:00Гуменів - Бабин-Зарічний-Анонс матчу
I00:00Копанки - Перекоси-Анонс матчу
I00:00ФСК Тризуб (Старий Угринів) - Підгірки-Анонс матчу
I00:00Рух (Вістова) - Сокіл (Голинь)-Анонс матчу

8 тур

Неділя, 29.09.2019
I00:00Збора - Студінка-Анонс матчу
I00:00Юність (Верхня) - Гуменів-Анонс матчу
I00:00Перекоси - Штурм (Сівка-Калуська)-Анонс матчу
I00:00Бабин-Зарічний - ФСК Тризуб (Старий Угринів)-Анонс матчу
I00:00Сокіл (Голинь) - Копанки-Анонс матчу
I00:00Підгірки - Рух (Вістова)-Анонс матчу

9 тур

Неділя, 06.10.2019
I20:00Гуменів - Збора-Анонс матчу
I20:00Студінка - Перекоси-Анонс матчу
I20:00ФСК Тризуб (Старий Угринів) - Юність (Верхня)-Анонс матчу
I20:00Штурм (Сівка-Калуська) - Сокіл (Голинь)-Анонс матчу
I20:00Підгірки - Бабин-Зарічний-Анонс матчу
I20:00Рух (Вістова) - Копанки-Анонс матчу

10 тур

Неділя, 13.10.2019
I20:00Перекоси - Гуменів-Анонс матчу
I20:00Збора - ФСК Тризуб (Старий Угринів)-Анонс матчу
I20:00Сокіл (Голинь) - Студінка-Анонс матчу
I20:00Юність (Верхня) - Підгірки-Анонс матчу
I20:00Копанки - Штурм (Сівка-Калуська)-Анонс матчу
I20:00Бабин-Зарічний - Рух (Вістова)-Анонс матчу

11 тур

Неділя, 20.10.2019
I20:00ФСК Тризуб (Старий Угринів) - Перекоси-Анонс матчу
I20:00Гуменів - Сокіл (Голинь)-Анонс матчу
I20:00Підгірки - Збора-Анонс матчу
I20:00Студінка - Копанки-Анонс матчу
I20:00Бабин-Зарічний - Юність (Верхня)-Анонс матчу
I20:00Рух (Вістова) - Штурм (Сівка-Калуська)-Анонс матчу

voynyliv@ukr.net - наша почта

Калущина футбольна|fcvoynyliv.if.ua