Першість Калуського р-ну з футболу 2018
Календар команд(и) Першість Калуського р-ну з футболу 2018

Тур 1

Вівторок, 10.04.2018
Група Б14:00Станькова -Завадка0 - 0
Група А14:30Хвиля (Середній Бабин) -Войнилів2 - 0
Група Б14:30Рух (Вістова) -Копанки2 - 1
Група А17:00Чайка (Перевозець) -Боднарів0 - 1
Група А17:00Дубовиця -Підмихайля2 - 4
Група Б17:00Чорний Ліс (Грабівка) -Кадобна2 - 2

Тур 2

Неділя, 15.04.2018
Група Б12:30Копанки -Чорний Ліс (Грабівка)3 - 0
Група Б12:30Станькова -Рух (Вістова)0 - 2
Група Б13:00Завадка -Кадобна2 - 0
Група А14:00Боднарів -Войнилів2 - 3
Група А17:00Підмихайля -Хвиля (Середній Бабин)3 - 0
Група А17:00Чайка (Перевозець) -Дубовиця1 - 1

Тур 3

Неділя, 22.04.2018
Група А13:00Войнилів -Підмихайля2 - 7
Група Б13:00Рух (Вістова) -Завадка1 - 0
Група Б13:00Кадобна -Копанки3 - 1
Група А16:00Хвиля (Середній Бабин) -Чайка (Перевозець)2 - 1
Група А17:00Дубовиця -Боднарів1 - 3
Група Б17:00Чорний Ліс (Грабівка) -Станькова1 - 0

Тур 4

Неділя, 29.04.2018
Група А13:00Чайка (Перевозець) -Войнилів0 - 1
Група Б13:00Завадка -Копанки0 - 0
Група Б13:00Рух (Вістова) -Чорний Ліс (Грабівка)2 - 0
Група А15:30Боднарів -Підмихайля0 - 2
Група Б15:30Станькова -Кадобна3 - 0
Група А17:00Дубовиця -Хвиля (Середній Бабин)5 - 1

Тур 5

Неділя, 06.05.2018
Група Б13:00Чорний Ліс (Грабівка) -Завадка4 - 0
Група А15:00Хвиля (Середній Бабин) -Боднарів1 - 1
Група Б15:00Кадобна -Рух (Вістова)3 - 1
Група А16:30Підмихайля -Чайка (Перевозець)10 - 1
Група А17:00Войнилів -Дубовиця4 - 2
Група Б17:30Копанки -Станькова0 - 2

Тур 6

Неділя, 13.05.2018
Група Б13:00Копанки -Рух (Вістова)1 - 7
Група А13:30Войнилів -Хвиля (Середній Бабин)5 - 1
Група Б14:00Кадобна -Чорний Ліс (Грабівка)4 - 1
Група А15:00Підмихайля -Дубовиця2 - 2
Група Б15:00Завадка -Станькова0 - 0
Група А17:00Боднарів -Чайка (Перевозець)3 - 2

Тур 7

Неділя, 20.05.2018
Група Б12:30Рух (Вістова) -Станькова2 - 2
Група А13:00Хвиля (Середній Бабин) -Підмихайля1 - 5
Група Б15:00Кадобна -Завадка2 - 2
Група А15:30Войнилів -Боднарів0 - 2
Група Б15:30Чорний Ліс (Грабівка) -Копанки2 - 1
Група А17:00Дубовиця -Чайка (Перевозець)2 - 1

Тур 8

Неділя, 27.05.2018
Група А12:30Чайка (Перевозець) -Хвиля (Середній Бабин)2 - 1
Група А13:00Підмихайля -Войнилів2 - 4
Група Б13:00Завадка -Рух (Вістова)4 - 1
Група Б14:00Копанки -Кадобна5 - 1
Група А15:30Боднарів -Дубовиця2 - 1
Група Б15:30Станькова -Чорний Ліс (Грабівка)4 - 0

Тур 9

Неділя, 03.06.2018
Група А13:00Підмихайля -Боднарів5 - 0
Група Б13:00Кадобна -Станькова1 - 4
Група А14:00Войнилів -Чайка (Перевозець)1 - 3
Група Б15:30Копанки -Завадка3 - 1
Група Б16:00Чорний Ліс (Грабівка) -Рух (Вістова)3 - 2
Група А16:30Хвиля (Середній Бабин) -Дубовиця0 - 4

Тур 10

Неділя, 10.06.2018
Група Б12:00Рух (Вістова) -Кадобна - 
Група А13:00Боднарів -Хвиля (Середній Бабин)3 - 2
Група Б13:00Станькова -Копанки9 - 1
Група А16:00Дубовиця -Войнилів - 
Група А16:30Чайка (Перевозець) -Підмихайля - 
Група Б17:00Завадка -Чорний Ліс (Грабівка)0 - 1

Тур 11 (стикові)

Неділя, 17.06.2018
Група А/Група Б14:00Хвиля (Середній Бабин) -Завадка0 - 3
Група А/Група Б14:00Боднарів -Рух (Вістова)4 - 0
Група А/Група Б14:00Войнилів -Чорний Ліс (Грабівка) - 
Група Б/Група А14:00Станькова -Підмихайля3 - 3
Група А/Група Б16:30Чайка (Перевозець) -Копанки2 - 3

Тур 11 (стикові)

Четвер, 21.06.2018
Група А/Група Б18:00Дубовиця -Кадобна - 

Тур 12 (стикові)

Неділя, 24.06.2018
Група Б/Група А13:00Копанки -Чайка (Перевозець) - 
Група Б/Група А14:00Завадка -Хвиля (Середній Бабин) - 
Група Б/Група А15:30Рух (Вістова) -Боднарів - 
Група А/Група Б16:30Підмихайля -Станькова - 
Група Б/Група А16:30Кадобна -Дубовиця - 

voynyliv@ukr.net - наша почта

Калущина футбольна|fcvoynyliv.if.ua