Першість Калуського р-ну з футболу 2018
Календар команд(и) Першість Калуського р-ну з футболу 2018

Тур 1

Вівторок, 10.04.2018
Група Б14:00Станькова -Завадка0 - 0
Група А14:30Хвиля (Середній Бабин) -Войнилів2 - 0
Група Б14:30Рух (Вістова) -Копанки2 - 1
Група А17:00Чайка (Перевозець) -Боднарів0 - 1
Група А17:00Дубовиця -Підмихайля2 - 4
Група Б17:00Чорний Ліс (Грабівка) -Кадобна2 - 2

Тур 2

Неділя, 15.04.2018
Група Б12:30Копанки -Чорний Ліс (Грабівка)3 - 0
Група Б12:30Станькова -Рух (Вістова)0 - 2
Група Б13:00Завадка -Кадобна2 - 0
Група А14:00Боднарів -Войнилів2 - 3
Група А17:00Підмихайля -Хвиля (Середній Бабин)3 - 0
Група А17:00Чайка (Перевозець) -Дубовиця1 - 1

Тур 3

Неділя, 22.04.2018
Група А13:00Войнилів -Підмихайля - 
Група Б13:00Рух (Вістова) -Завадка - 
Група Б13:00Кадобна -Копанки - 
Група А16:00Хвиля (Середній Бабин) -Чайка (Перевозець) - 
Група А17:00Дубовиця -Боднарів - 
Група Б17:00Чорний Ліс (Грабівка) -Станькова - 

Тур 4

Неділя, 29.04.2018
Група А00:00Боднарів -Підмихайля - 
Група А00:00Чайка (Перевозець) -Войнилів - 
Група А00:00Дубовиця -Хвиля (Середній Бабин) - 
Група Б00:00Завадка -Копанки - 
Група Б00:00Станькова -Кадобна - 
Група Б00:00Рух (Вістова) -Чорний Ліс (Грабівка) - 

Тур 5

Неділя, 06.05.2018
Група А00:00Хвиля (Середній Бабин) -Боднарів - 
Група А00:00Войнилів -Дубовиця - 
Група А00:00Підмихайля -Чайка (Перевозець) - 
Група Б00:00Чорний Ліс (Грабівка) -Завадка - 
Група Б00:00Кадобна -Рух (Вістова) - 
Група Б00:00Копанки -Станькова - 

Тур 6

Неділя, 13.05.2018
Група А00:00Войнилів -Хвиля (Середній Бабин) - 
Група А00:00Підмихайля -Дубовиця - 
Група А00:00Боднарів -Чайка (Перевозець) - 
Група Б00:00Завадка -Станькова - 
Група Б00:00Копанки -Рух (Вістова) - 
Група Б00:00Кадобна -Чорний Ліс (Грабівка) - 

Тур 7

Неділя, 20.05.2018
Група А00:00Дубовиця -Чайка (Перевозець) - 
Група А00:00Хвиля (Середній Бабин) -Підмихайля - 
Група А00:00Войнилів -Боднарів - 
Група Б00:00Кадобна -Завадка - 
Група Б00:00Чорний Ліс (Грабівка) -Копанки - 
Група Б00:00Рух (Вістова) -Станькова - 

Тур 8

Неділя, 27.05.2018
Група А00:00Підмихайля -Войнилів - 
Група А00:00Чайка (Перевозець) -Хвиля (Середній Бабин) - 
Група А00:00Боднарів -Дубовиця - 
Група Б00:00Завадка -Рух (Вістова) - 
Група Б00:00Станькова -Чорний Ліс (Грабівка) - 
Група Б00:00Копанки -Кадобна - 

Тур 9

Неділя, 03.06.2018
Група А00:00Хвиля (Середній Бабин) -Дубовиця - 
Група А00:00Войнилів -Чайка (Перевозець) - 
Група А00:00Підмихайля -Боднарів - 
Група Б00:00Копанки -Завадка - 
Група Б00:00Кадобна -Станькова - 
Група Б00:00Чорний Ліс (Грабівка) -Рух (Вістова) - 

Тур 10

Неділя, 10.06.2018
Група А00:00Чайка (Перевозець) -Підмихайля - 
Група А00:00Дубовиця -Войнилів - 
Група А00:00Боднарів -Хвиля (Середній Бабин) - 
Група Б00:00Завадка -Чорний Ліс (Грабівка) - 
Група Б00:00Рух (Вістова) -Кадобна - 
Група Б00:00Станькова -Копанки - 

voynyliv@ukr.net - наша почта

Калущина футбольна|fcvoynyliv.if.ua