Товариські матчі та турніри
Турнірна таблиця


Місце  КомандаPl W D L Pts SF SA +/-
1команда залишилася на тому самому місці(1)Сокіл (Голинь)95221717125
2команда залишилася на тому самому місці(2)Станькова65011517512
3команда залишилася на тому самому місці(3)Боднарів5401121257
4команда залишилася на тому самому місці(4)Рух (Вістова)7403121073
5команда залишилася на тому самому місці(5)Негівці53111015105
6команда залишилася на тому самому місці(6)Єдність (Перевозець&Бабин С.)53029853
7команда залишилася на тому самому місці(7)Підгірки63039712-5
8команда залишилася на тому самому місці(8)Чорний Ліс (Грабівка)42208972
9команда залишилася на тому самому місці(9)ФК Калуш32016651
10команда залишилася на тому самому місці(10)Студінка612351015-5
11команда залишилася на тому самому місці(11)Будучність (Довге-Калуське)21104523
12команда залишилася на тому самому місці(12)Штурм (Сівка-Калуська)311141091
13команда залишилася на тому самому місці(13)ФК Калуш-юнаки3111457-2
14команда залишилася на тому самому місці(14)НФК Слобідка31114511-6
15команда залишилася на тому самому місці(15)Новиця41124550
16команда залишилася на тому самому місці(16)Хвиля (Середній Бабин)61144614-8
17команда залишилася на тому самому місці(17)Дубовиця110031028
18команда залишилася на тому самому місці(18)Сокіл-2 (Голинь)11003615
19команда залишилася на тому самому місці(19)Петранка11003413
20команда залишилася на тому самому місці(20)Лука11003312
21команда залишилася на тому самому місці(21)Лімниця Перегінське11003202
-команда залишилася на тому самому місці(21)Чайка Перевозець11003202
23команда залишилася на тому самому місці(23)Дністер Калуш11003211
-команда залишилася на тому самому місці(23)Карпати Яремче11003211
25команда залишилася на тому самому місці(25)Копанки21013541
26команда залишилася на тому самому місці(26)Гуменів21013330
27команда залишилася на тому самому місці(27)ФК Сваричів21013220
28команда залишилася на тому самому місці(28)Тріумф (Довгий Войнилів)31023810-2
29команда залишилася на тому самому місці(29)Войнилів3102346-2
30команда залишилася на тому самому місці(30)Тужилів41033811-3
31команда залишилася на тому самому місці(31)Підмихайля3021245-1
32команда залишилася на тому самому місці(32)Нива Пійло10101440
33команда залишилася на тому самому місці(33)Завій10101220
-команда залишилася на тому самому місці(33)Карпати (Кропивник)10101220
-команда залишилася на тому самому місці(33)Юність (Верхня)10101220
36команда залишилася на тому самому місці(36)Рубань Велика Тур'я10101110
37команда опустилася вниз(36) ФК ПАБ Під Ясенами Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)"Ретро" (Черкаська обл.)00000000
-команда опустилася вниз(36)???00000000
-команда опустилася вниз(36)IT-Lux Копанки00000000
-команда опустилася вниз(36)PRIME Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)Євробуд Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)Євробуд-Олімпія Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)АФ "П'ятихатська" (Кіровоградська обл.)00000000
-команда опустилася вниз(36)Авангард Томашівці00000000
-команда опустилася вниз(36)Аматор (Калуш)00000000
-команда опустилася вниз(36)Бережниця00000000
-команда опустилася вниз(36)Бережниця Петранка00000000
-команда опустилася вниз(36)Будівельник Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)Верховина Камінь00000000
-команда опустилася вниз(36)Вихор Ямниця00000000
-команда опустилася вниз(36)Газовик Богородчани00000000
-команда опустилася вниз(36)Горгани Рожнятів00000000
-команда опустилася вниз(36)Гуцульщина Косів00000000
-команда опустилася вниз(36)ДЮСШ Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)ДЮСШ-2 Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)Дністер (Сівка-Войнилівська)00000000
-команда опустилася вниз(36)Дністер Галич00000000
-команда опустилася вниз(36)Дністер-Рітас Побережжя00000000
-команда опустилася вниз(36)Добробуд-плюс Перевозець00000000
-команда опустилася вниз(36)Добровляни00000000
-команда опустилася вниз(36)Довжка00000000
-команда опустилася вниз(36)Довпотів00000000
-команда опустилася вниз(36)ЖФК Нафтохімік Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)Завадка00000000
-команда опустилася вниз(36)Збора00000000
-команда опустилася вниз(36)Зоря Берлоги00000000
-команда опустилася вниз(36)К-10 (Калуш)00000000
-команда опустилася вниз(36)Кадобна00000000
-команда опустилася вниз(36)Калуська ТЕЦ00000000
-команда опустилася вниз(36)Каменяр Серафинці00000000
-команда опустилася вниз(36)Карпати Болехів00000000
-команда опустилася вниз(36)Карпати Брошнів-Осада00000000
-команда опустилася вниз(36)Карпати Верхній Струтин00000000
-команда опустилася вниз(36)Карпати Грабівка00000000
-команда опустилася вниз(36)Карпати Дуба00000000
-команда опустилася вниз(36)Карпати Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)Карпати Коломия00000000
-команда опустилася вниз(36)Карпати Кути00000000
-команда опустилася вниз(36)Карпати Лопянка00000000
-команда опустилася вниз(36)Карпати Печеніжин00000000
-команда опустилася вниз(36)Колос Братківці00000000
-команда опустилася вниз(36)Колос Вербівка00000000
-команда опустилася вниз(36)Колос Цінева00000000
-команда опустилася вниз(36)Кондрат Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)Копір-Сервіс Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)Кристал Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)ЛУКОМ-А-Україна Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)Лімниця Ясень00000000
-команда опустилася вниз(36)МММ Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)Медик-Краснопіль Солотвин00000000
-команда опустилася вниз(36)Мікстон Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)Нептун Заболотів00000000
-команда опустилася вниз(36)Ніка Івано-Франківськ00000000
-команда опустилася вниз(36)Оболонь Брошнів00000000
-команда опустилася вниз(36)Оболонь-Підгірки Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)Олімп Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)Покуття-Євомодуль Снятин00000000
-команда опустилася вниз(36)Посьолок Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)Придністров'я Тлумач00000000
-команда опустилася вниз(36)Пробій Городенка00000000
-команда опустилася вниз(36)Прут Делятин00000000
-команда опустилася вниз(36)РЕМ Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)Ріп'янка00000000
-команда опустилася вниз(36)СК Граніт Тлумач00000000
-команда опустилася вниз(36)Синтра Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)Славія Отинія00000000
-команда опустилася вниз(36)Сокіл Іванівка-Ясеновець00000000
-команда опустилася вниз(36)Сокіл Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)Сокіл Павлівка00000000
-команда опустилася вниз(36)Сокіл Угринів00000000
-команда опустилася вниз(36)Стара Гарда Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)Старт Слобода Рівнянська00000000
-команда опустилася вниз(36)Сівка Креховичі00000000
-команда опустилася вниз(36)Таркетт-Вінісін (Калуш)00000000
-команда опустилася вниз(36)Тепловик-ДЮСШ-3 Івано-Франківськ00000000
-команда опустилася вниз(36)Титан (Мостище)00000000
-команда опустилася вниз(36)Тріумф Копанки00000000
-команда опустилася вниз(36)Тужилів-2 (Тужилів)00000000
-команда опустилася вниз(36)УТОГ-Іскра Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)ФК I&K Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)ФК Битків00000000
-команда опустилася вниз(36)ФК Брошнів (Брошнів-Осада)00000000
-команда опустилася вниз(36)ФК Будучність-2 Д. Калуське00000000
-команда опустилася вниз(36)ФК Вільхівка00000000
-команда опустилася вниз(36)ФК Вістова00000000
-команда опустилася вниз(36)ФК Гвіздець00000000
-команда опустилася вниз(36)ФК Грабів00000000
-команда опустилася вниз(36)ФК ДК Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)ФК Даноша Мостище00000000
-команда опустилася вниз(36)ФК Загір'я Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)ФК Закерничне00000000
-команда опустилася вниз(36)ФК Лімниця Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)ФК Небилів00000000
-команда опустилася вниз(36)ФК Обертин00000000
-команда опустилася вниз(36)ФК Отинія00000000
-команда опустилася вниз(36)ФК П’ядики00000000
-команда опустилася вниз(36)ФК Рівня00000000
-команда опустилася вниз(36)ФК Сливки00000000
-команда опустилася вниз(36)ФК Спас00000000
-команда опустилася вниз(36)ФК Станькова-200000000
-команда опустилася вниз(36)ФК Суходіл00000000
-команда опустилася вниз(36)ФК Турка00000000
-команда опустилася вниз(36)ФСК Енергія Бурштин00000000
-команда опустилася вниз(36)Флора Калуш00000000
-команда опустилася вниз(36)Фортуна-Reds (Калуш)00000000
-команда опустилася вниз(36)Хотінь00000000
-команда опустилася вниз(36)Чайка Вільхівці00000000
-команда опустилася вниз(36)Чечва Нижній Струтин00000000
-команда опустилася вниз(36)Штурм-2 (Сівка-Калуська)00000000
-команда опустилася вниз(36)Юніор Калуш00000000
152команда залишилася на тому самому місці(152)Нафтовик Долина1001034-1
153команда залишилася на тому самому місці(153)Перегінськ1001001-1
154команда залишилася на тому самому місці(154)Легіон Івано-Франківськ1001013-2
155команда залишилася на тому самому місці(155)Авангард (Томашівці)1001026-4
156команда залишилася на тому самому місці(156)Бабин-Зарічний1001015-4
157команда залишилася на тому самому місці(157)Перекоси2002036-3
158команда залишилася на тому самому місці(158)Пійло3003029-7
159команда залишилася на тому самому місці(159)ФСК Тризуб (Старий Угринів)50050516-11


Champions Champions League Qualification Champions League Europa League UI Cup Relegation 

Pl = Ігри W = Виграші D = Нічиї L = Поразки Pts = Очки SF = Забиті голи SA = Пропущені голи +/- = Різниця


voynyliv@ukr.net - наша почта

Калущина футбольна|fcvoynyliv.if.ua