Облік жовтих карток PDF Друк e-mail
Написав Ivan   
Неділя, 01 вересня 2019, 08:29

Федерація футболу Калуського району

Облік жовтих карток

Сезон 2019-2020 років

Станом на 17.10.2019 р.

Список буде доповнено після отримання відсутніх рапортів

 

 

 

№ п/п

 

 

Прізвище та ім’я гравця

 

Команда

 

Дата отримання

 

К - ть

 

Примітки

  1.  

Андрусів Іван

Підгірки

28.08.2019

15.09.2019

1+1

 
  1.  

Атаманчук Василь

Негівці

25.08.2019

1

 
  1.  

Атаманчук Юрій

Перекоси

28.08.2019

1

 
  1.  

Багринівський Андрій

Штурм (Сівка Калуська)

18.08.2019

1

 
  1.  

Борщ Володимир

Збора

11.08.2019

1

 
  1.  

Бурак Олег

Рух   (Вістова)

18.08.2019

22,09,2019

13.10.2019

1+1+1

 
  1.  

Варій Богдан

Негівці

18.08.2019

1

 
  1.  

Винник Ярослав

Перекоси

18.08.2019

28.08.2019

1+1

 
  1.  

Вількович Іван

Перекоси

11.08.2019

1

 
  1.  

Гаврилів Денис

Рух   (Вістова)

11.08.2019

6,10,2019

 

1+1

 
  1.  

Гасяк Михайло

Довгий Войнилів

18.08.2019

1

 
  1.  

Гошовський Тарас

Бабин Зарічний

18.08.2019

25.08.2019

1+1

 
  1.  

Грицюк Василь

Рух   (Вістова)

18.08.2019

08.09.2019

1+1

 
  1.  

Данилюк Віталій

Юність (Верхня)

11.08.2019

1

 
  1.  

Джус Ігор

Гуменів

18.08.2019

15.09.2019

1+1

 
  1.  

Загірняк Роман

Юність (Верхня)

18.08.2019

1

 
  1.  

Івасів Роман

Пійло

25.08.2019

1

 
  1.  

Івахнюк Роман

Сокіл (Голинь)

11.08.2019

1

 
  1.  

Коваль Володимир

Пійло

18.08.2019

6,10,2019

1+1

 
  1.  

Козій Віталій

Студінка

11.08.2019

13,10,2019

1+1

 
  1.  

Косів Роман

Пійло

18.08.2019

1

 
  1.  

Коско Юрій

Збора

25.08.2019

6,10,2019

1+1

 
  1.  

Кулинин Андрій

Збора

11.08.2019

22,09,2019

29,09,2019

 

1+1+1

 
  1.  

Кушлик Богдан

Завадка

25.08.2019

1

 
  1.  

Ладан Олег

Чорний ліс (Грабівка)

18.08.2019

1

 
  1.  

Лесюк Іван

Тризуб (Ст. Угринів)

11.08.2019

1

 
  1.  

Мельник Віталій

Копанки

11.08.2019

13.10.2019

 

1+1

 
  1.  

Мельниченко Микола

Тризуб (Ст. Угринів)

11.08.2019

29,09,2019

1+1

 
  1.  

Микитюк Василь

Негівці

25.08.2019

28.08.2019

1+1

 
  1.  

Мостовий Михайло

Підгірки

11.08.2019

18.08.2019

15.09.2019

13.10.2019

1+1+1+1

 
  1.  

Овчар Володимир

Студінка

18.08.2019

1

 
  1.  

Олексин Назар

Штурм (Сівка Калуська)

18.08.2019

1

 
  1.  

Петрина Ігор

Бабин Зарічний

18.08.2019

1

 
  1.  

Пірус Віталій

Підгірки

11.08.2019

1

 
  1.  

Побігун Іван

Перекоси

11.08.2019 18.08.2019

8.09.2019

15.09.2019

1+1+1+1

 
  1.  

Попович Микола

Негівці

25.08.2019

1

 
 

Протецький Володимир

Негівці

29,09,2019

1

 
  1.  

Рарак Іван

Підгірки

25.08.2019

1

 
  1.  

Розвора Іван

Сокіл (Голинь)

18.08.2019

1

 
  1.  

Савчук Василь

Копанки

18.08.2019

25.08.2019

13,10,2019

1+1+1

 
  1.  

 

    
  1.  

Свирид Ігор

Юність (Верхня)

11.08.2019

1

 
  1.  

Семчук Тарас

Бабин Зарічний

25.08.2019

1

 
  1.  

Смольський Василь

Рух   (Вістова)

25.08.2019

1

 
  1.  

Тимків Андрій

Гуменів

11.08.2019

29.09.2019

 

1+1

 
  1.  

Тимків Микола

Штурм (Сівка Калуська)

11.08.2019

1

 
  1.  

Турелик Богдан

Войнилів

18.08.2019

1

 
  1.  

Федоришин Валентин

Довгий Войнилів

28.08.2019

1

 
  1.  

Федорин Ростислав

Збора

18.08.2019

29,09,2019

 

1+1

 
  1.  

Хемич Віталій

Підгірки

18.08.2019

01.09.2019

08.09.2019

 

1+1+1

 
  1.  

Христонько Володимир

Сокіл (Голинь)

11.08.2019

01.09.2019

08.09.2019

1+1+1

 
  1.  

Христонько Юрій

Сокіл (Голинь)

18.08.2019

15,09,2019

13,10,2019

 

1+1+1

 
  1.  

Яців Назар

Копанки

25.08.2019

01.09.2019

1+1

 
 Бусел ОлександрСтудінка

08,09,2019

22,09,2019

13,10,2019

1 +1+1

 
 Лесюк ІванТризуб (Ст. Угринів)

08,09,2019

22,09,2019

1+1 

 
 Філіпович МихайлоТризуб (Ст. Угринів)

08,09,2019

1

 
 Ковалюк ОлегГуменів01,09,20191 
 Мазурчак ВіталійГуменів

01,09,2019

29.09.2019

1+1 
 Ліщинський БогданРух (Вістова)

01,09,2019

22,09,2019

 1+1 
 Рибатчин АндрійРух (Вістова)08,09,20191 
 Коколин МихайлоРух (Вістова)

08,09,2019

22,09,2019

1+1 
 Доборянський ТарасБабин Зарічний01,09,20191 
 Крушко АндрійБабин Зарічний

08,09,2019

29,09,2019

1+1 
 П'ясецький ІванКопанки

01,09,2019

15,09,2019

1+1 
 Гладковський СергійЮність (Верхня)

01,09,2019

22,09,2019

1+1 
 Ковальчук ТарасЗбора

08,09,2019

22,09,2019

1+1 
 Микуляк ЯрославЗбора08,09,20191 
 Сорока ТарасПерекоси

01,09,2019

6,10,2019

1+1 
 Чоловський ВіталійПерекоси01,09,20191 
 Гузоватий МихайлоШтурм (Сівка Калуська)

08,09,2019

13,10,2019

 1+1 
 Коколин АндрійШтурм (Сівка Калуська)

01,09,2019

08,09,2019

29,09,2019

 1+1+1 
 Ляхович НазарШтурм (Сівка Калуська)01,09,2019 1 
 Ковальчук ІгорСокіл (Голинь)08,09,20191 
 Дранчук РоманСокіл (Голинь)

15,09,2019

22,09,2019

1+1 
 Луцюк СергійЄдність(Перевозець/Бабин сер)

15,09,2019

22,09,2019

1+1 
 Цінявський ОлександрНовиця15,09,20191
 
 Бойчук ВасильТризуб (Ст. Угринів)15,09,20191 
 Кальмук ВіталійГуменів15,09,20191 
 Філіпович МихайлоГуменів15,09,20191 
 Ляхович ТарасГуменів15,09,20191 
 Тимків МиколаШтурм (Сівка Калуська)

15,09,2019

13,10,2019

1+1 
 Ляхович АндрійШтурм (Сівка Калуська)

15,09,2019

22,09,2019

29,09,2019

1+1+1 
 Руснак РоманЮність (Верхня)

15,09,2019

22,09,2019

1+1 
 Дацій ЯківБабин Зарічний15,09,20191 
 Гошовський ТарасБабин Зарічний15,09,20191 
 Маряшко АндрійКопанки15,09,20191 
 Романів ТарасЗбора

15,09,2019

22,09,2019

6,10,2019

1+1+1 
 Федоришин ОлегПерекоси

15,09,2019

29,09,2019

1+1 
 Лукасевич ТарасГуменів 22,09,2019 1 
 Свирид МиколаГуменів 22,09,2019 1 
 Матіїшин ВасильБабин Зарічний22,09,20191 
 Скульський ІванСтудінка

22,09,2019

29,09,2019

1+1 
 Боднар ОлегЗбора22,09,20191 
 Бігун ОлександрЗбора22,09,20191 
 Коцан МихайлоШтурм (Сівка Калуська)22,09,20191 
 Бунга Мар'янКопанки22,09,20191 
 Вовкович МихайлоКопанки22,09,20191 
 Товстуха ВасильКопанки22,09,20191 
 Вількович ІгорПерекоси22,09,20191 
 Кухар ВікторПерекоси22,09,20191 
 Марчук АндрійПідгірки22,09,20191 
 Кобута АндрійПерекоси29,09,20191 
 Квятковський АндрійПерекоси 29,09,2019 1 
 Худяк ОлегТризуб (Ст. Угринів)29,09,20191 
 Панков СергійПідгірки29,09,20191 
 Приходько ЮрійСтудінка29,09,20191 
 Баранович АндрійСтудінка29,09,20191 
 Павлуш МиколаВойнилів29,09,20191 
  Тимків Андрій Єдність(Перевозець/Бабин сер) 06,10,2019 
 Коральчук ІгорБоднарів 06,10,20191 
 Кіт НазарКопанки 06,10,20191 
 Труш БогданКопанки

 06,10,2019

13,10,2019

1+1 
 Шпирко ВолодимирКопанки 06,10,20191 
 Куцела ЮрійРух (Вістова) 06,10,20191 
 Довжанський ДмитроРух (Вістова) 06,10,20191 
 Кишенюк ВасильБабин Зарічний

 06,10,2019

13.10.2019

1+1 
 Магас ЄвгенПідгірки 06,10,20191 
 Світличний МарянПідгірки 06,10,20191 
 Король АндрійШтурм (Сівка Калуська)

 06,10,2019

13,10,2019

1+1 
 Гудзоватий БогданШтурм (Сівка Калуська) 06,10,20191 
 Заткальницький ВасильГуменів 06,10,20191 
  Моспан Ігор Бабин Зарічний 13,10,2019 1 
 Лазаришин ВолодимирКопанки13,10,20191 
 Погребний СергійСтудінка13,10,20191 
 Сенів ВіталійСтудінка13,10,20191 
 Телішевський АндрійТризуб (Ст. Угринів)13,10,20191 
 Лукасевич ОлегЗбора13,10,20191 
 Маланюк ЯрославБоднарів13,10,20191 
 Данів БогданЧорний ліс (Грабівка)13,10,20191 
 Коваль АндрійПійло13,10,20191 
 Микуляк МихайлоПійло13,10,20191 
      
 

Пропускають чергові матчі:

    

1

 

    

2

 Тимчишин Андрій

Штурм (Сівка Калуська)    Після рішення КДК

 

 Мостовий Михайло

Підгірки   1 матч 

 

Христонько Володимир

Сокіл (Голинь)

 

  6 матчів

 

 

You have no rights to post comments

voynyliv@ukr.net - наша почта

Калущина футбольна|fcvoynyliv.if.ua