Notice: Undefined variable: myBrowser in /home/fcvoyn/public_html/templates/jv_nicebody/index.php on line 21
Календар команд(и) Чемпіонат Калуського р-ну з футболу 2016

<br /> <b>Notice</b>:  Undefined variable: sitename in <b>/home/fcvoyn/public_html/templates/jv_nicebody/libs/layouts/default.php</b> on line <b>57</b><br
/>


Чемпіонат Калуського р-ну з футболу 2016

1 тур

Неділя, 24.04.2016
II A13:30Новиця4 - 2Хвиля (Середній Бабин) Звіт про матч
events.png II Б13:30Карпати (Кропивник)1 - 2Негівці Звіт про матч
I14:00Єдність (Перевозець&Бабин С.)0 - 0Станькова Звіт про матч
events.png II Б14:00Довпотів2 - 2Збора Звіт про матч
events.png II A14:00Пійло2 - 0Чорний Ліс (Грабівка) Звіт про матч
II A14:30Боднарів5 - 0Бабин-Зарічний Звіт про матч
events.png I15:00Студінка1 - 2Перекоси Звіт про матч
events.png I16:00Будучність (Довге-Калуське)3 - 2Тріумф (Довгий Войнилів) Звіт про матч
events.png I16:00Сокіл (Голинь)3 - 0Гуменів Звіт про матч
I16:00Штурм (Сівка-Калуська)0 - 0ФСК Тризуб (Старий Угринів) Звіт про матч
events.png I17:00Рух (Вістова)1 - 2Тужилів Звіт про матч
events.png II Б17:00Юність (Верхня)2 - 2Копанки Звіт про матч
events.png II Б17:00Довжка0 - 7Войнилів Звіт про матч
events.png II A17:00Підгірки5 - 0Підмихайля Звіт про матч

2 тур

Неділя, 08.05.2016
events.png I14:00Тріумф (Довгий Войнилів)0 - 10Сокіл (Голинь) Звіт про матч
events.png I14:00ФСК Тризуб (Старий Угринів)2 - 2Студінка Звіт про матч
I14:00Гуменів2 - 1Штурм (Сівка-Калуська) Звіт про матч
II Б14:00Збора3 - 1Юність (Верхня) Звіт про матч
events.png II Б14:00Войнилів1 - 1Карпати (Кропивник) Звіт про матч
events.png II A14:00Бабин-Зарічний1 - 8Підгірки Звіт про матч
events.png II A14:00Новиця2 - 3Пійло Звіт про матч
I16:30Станькова2 - 1Будучність (Довге-Калуське) Звіт про матч
events.png I16:30Перекоси2 - 0Рух (Вістова) Звіт про матч
events.png I17:00Тужилів4 - 1Єдність (Перевозець&Бабин С.) Звіт про матч
events.png II Б17:00Негівці1 - 1Довпотів Звіт про матч
II Б17:00Авангард (Томашівці)1 - 0Довжка Звіт про матч
II A17:00Хвиля (Середній Бабин)2 - 0Підмихайля Звіт про матч
II A17:00Чорний Ліс (Грабівка)4 - 2Боднарів Звіт про матч

3 тур

Неділя, 22.05.2016
II A13:00Пійло4 - 0Хвиля (Середній Бабин) Звіт про матч
events.png I14:00Штурм (Сівка-Калуська)1 - 2Тріумф (Довгий Войнилів) Звіт про матч
events.png II Б14:00Довпотів0 - 4Войнилів Звіт про матч
events.png II Б14:00Юність (Верхня)1 - 2Негівці Звіт про матч
II A14:00Боднарів1 - 0Новиця Звіт про матч
events.png II A14:00Підгірки2 - 2Чорний Ліс (Грабівка) Звіт про матч
II A15:00Підмихайля1 - 0Бабин-Зарічний Звіт про матч
I16:00Тужилів1 - 0Перекоси Звіт про матч
events.png II Б16:00Карпати (Кропивник)3 - 1Авангард (Томашівці) Звіт про матч
events.png I16:30Рух (Вістова)0 - 1ФСК Тризуб (Старий Угринів) Звіт про матч
II Б16:30Копанки5 - 2Збора Звіт про матч
I17:30Єдність (Перевозець&Бабин С.)0 - 0Будучність (Довге-Калуське) Звіт про матч

3 тур

Вівторок, 24.05.2016
events.png I18:00Сокіл (Голинь)3 - 2Станькова Звіт про матч

3 тур

Середа, 24.08.2016
I 17:00Студінка2 - 0Гуменів Звіт про матч

4 тур

Неділя, 29.05.2016
II A13:00Новиця0 - 0Підгірки Звіт про матч
II A13:00Чорний Ліс (Грабівка)1 - 3Підмихайля Звіт про матч
I14:00Гуменів2 - 0Рух (Вістова) Звіт про матч
events.png II Б14:00Довжка0 - 6Карпати (Кропивник) Звіт про матч
events.png II Б14:00Негівці1 - 0Копанки Звіт про матч
events.png I15:00Тріумф (Довгий Войнилів)1 - 2Студінка Звіт про матч
II A15:00Хвиля (Середній Бабин)4 - 1Бабин-Зарічний Звіт про матч
II A15:00Пійло2 - 0Боднарів Звіт про матч
I +:- 17:00ФСК Тризуб (Старий Угринів) - Тужилів Анонс матчу
I17:00Станькова2 - 1Штурм (Сівка-Калуська) Звіт про матч
events.png II Б17:00Войнилів1 - 0Юність (Верхня) Звіт про матч
events.png II Б17:00Авангард (Томашівці)0 - 5Довпотів Звіт про матч
events.png I17:30Перекоси1 - 1Єдність (Перевозець&Бабин С.) Звіт про матч
events.png I18:00Будучність (Довге-Калуське)3 - 2Сокіл (Голинь) Звіт про матч

5 тур

Неділя, 12.06.2016
I13:00Тужилів1 - 1Гуменів Звіт про матч
II A13:00Підмихайля1 - 2Новиця Звіт про матч
events.png I13:30Єдність (Перевозець&Бабин С.)2 - 6Сокіл (Голинь) Звіт про матч
I13:30Штурм (Сівка-Калуська)0 - 2Будучність (Довге-Калуське) Звіт про матч
I14:00Рух (Вістова)1 - 1Тріумф (Довгий Войнилів) Звіт про матч
II Б14:00Юність (Верхня)3 - 1Авангард (Томашівці) Звіт про матч
I15:00Студінка2 - 2Станькова Звіт про матч
events.png II Б15:00Копанки1 - 1Войнилів Звіт про матч
II A16:00Підгірки2 - 1Пійло Звіт про матч
II A16:00Бабин-Зарічний1 - 4Чорний Ліс (Грабівка) Звіт про матч
events.png II Б16:00Збора1 - 4Негівці Звіт про матч
II Б17:00Довпотів3 - 1Довжка Звіт про матч
events.png I17:30Перекоси3 - 0ФСК Тризуб (Старий Угринів) Звіт про матч
II A18:00Боднарів1 - 2Хвиля (Середній Бабин) Звіт про матч

6 тур

Неділя, 19.06.2016
I13:00Тріумф (Довгий Войнилів)1 - 1Тужилів Звіт про матч
events.png II Б13:00Копанки6 - 0Авангард (Томашівці) Звіт про матч
I13:30Будучність (Довге-Калуське)2 - 1Студінка Звіт про матч
I14:00ФСК Тризуб (Старий Угринів)2 - 2Єдність (Перевозець&Бабин С.) Звіт про матч
events.png I14:00Сокіл (Голинь)5 - 0Штурм (Сівка-Калуська) Звіт про матч
events.png II A14:00Боднарів0 - 5Підгірки Звіт про матч
I15:30Станькова5 - 0Рух (Вістова) Звіт про матч
events.png II Б15:30Войнилів2 - 1Збора Звіт про матч
II A +:- 16:00Пійло - Підмихайля Анонс матчу
II A17:00Хвиля (Середній Бабин)0 - 2Чорний Ліс (Грабівка) Звіт про матч
II A17:00Новиця7 - 0Бабин-Зарічний Звіт про матч
events.png II Б17:00Карпати (Кропивник)6 - 2Довпотів Звіт про матч
events.png I18:00Гуменів1 - 2Перекоси Звіт про матч
II Б18:00Довжка2 - 4Юність (Верхня) Звіт про матч

7 тур

Неділя, 26.06.2016
II A13:00Підмихайля5 - 2Боднарів Звіт про матч
events.png II Б13:00Копанки5 - 2Довжка Звіт про матч
events.png I14:00ФСК Тризуб (Старий Угринів)2 - 1Гуменів Звіт про матч
events.png I14:00Студінка1 - 1Сокіл (Голинь) Звіт про матч
events.png I14:00Тужилів1 - 1Станькова Звіт про матч
events.png II Б15:00Негівці2 - 0Войнилів Звіт про матч
II A -:+ 15:00Бабин-Зарічний - Пійло Анонс матчу
events.png II Б15:00Юність (Верхня)4 - 2Карпати (Кропивник) Звіт про матч
events.png II Б15:00Збора6 - 1Авангард (Томашівці) Звіт про матч
II A16:30Підгірки1 - 1Хвиля (Середній Бабин) Звіт про матч
I17:00Єдність (Перевозець&Бабин С.)2 - 3Штурм (Сівка-Калуська) Звіт про матч
events.png I17:00Перекоси2 - 2Тріумф (Довгий Войнилів) Звіт про матч
I17:00Рух (Вістова)2 - 1Будучність (Довге-Калуське) Звіт про матч

7 тур

Неділя, 17.07.2016
II A 15:00Чорний Ліс (Грабівка)2 - 3Новиця-Звіт про матч
I14:00Штурм (Сівка-Калуська)1 - 0Тужилів Звіт про матч
events.png I14:00Сокіл (Голинь)0 - 3Перекоси Звіт про матч
I15:00Студінка3 - 2Рух (Вістова) Звіт про матч
I16:00Тріумф (Довгий Войнилів)2 - 0Єдність (Перевозець&Бабин С.) Звіт про матч
I17:00Станькова2 - 0Гуменів Звіт про матч
I17:00Будучність (Довге-Калуське)0 - 2ФСК Тризуб (Старий Угринів) Звіт про матч

8 тур

Неділя, 03.07.2016
events.png I12:00Гуменів1 - 2Єдність (Перевозець&Бабин С.) Звіт про матч
II Б13:00Довпотів1 - 2Юність (Верхня) Звіт про матч
events.png I14:00Сокіл (Голинь)6 - 0Рух (Вістова) Звіт про матч
I14:00Станькова1 - 0Перекоси Звіт про матч
I14:00Будучність (Довге-Калуське)2 - 1Тужилів Звіт про матч
events.png II Б15:00Авангард (Томашівці)1 - 5Негівці Звіт про матч
events.png II Б15:30Довжка0 - 3Збора Звіт про матч
I16:30Штурм (Сівка-Калуська)0 - 3Студінка Звіт про матч
II Б16:30Карпати (Кропивник)1 - 0Копанки Звіт про матч
events.png I17:30Тріумф (Довгий Войнилів)2 - 0ФСК Тризуб (Старий Угринів) Звіт про матч

8 тур

Неділя, 31.07.2016
events.png II A13:30Чорний Ліс (Грабівка)0 - 1Пійло Звіт про матч
II A15:00Бабин-Зарічний0 - 2Боднарів Звіт про матч
II A17:00Хвиля (Середній Бабин)0 - 1Новиця Звіт про матч
II A17:00Підмихайля3 - 3Підгірки Звіт про матч
events.png II Б14:00Збора9 - 1Довпотів Звіт про матч
II Б17:00Копанки0 - 0Юність (Верхня) Звіт про матч
events.png II Б17:00Войнилів11 - 0Довжка Звіт про матч
events.png II Б17:00Негівці4 - 2Карпати (Кропивник) Звіт про матч
I14:00Єдність (Перевозець&Бабин С.)5 - 5Рух (Вістова) Звіт про матч
events.png I14:00Гуменів2 - 0Будучність (Довге-Калуське) Звіт про матч
events.png I15:30Тріумф (Довгий Войнилів)1 - 5Станькова Звіт про матч
I17:00Тужилів3 - 2Студінка Звіт про матч
events.png I17:30Перекоси1 - 0Штурм (Сівка-Калуська) Звіт про матч

9 тур

Неділя, 10.07.2016
events.png I13:00Перекоси7 - 2Будучність (Довге-Калуське) Звіт про матч
I -:+ 14:00Єдність (Перевозець&Бабин С.) - Студінка Анонс матчу
events.png I14:00Тужилів2 - 5Сокіл (Голинь) Звіт про матч
events.png II Б14:00Войнилів5 - 1Авангард (Томашівці) Звіт про матч
events.png II Б14:00Негівці5 - 1Довжка Звіт про матч
events.png II Б15:00Збора3 - 1Карпати (Кропивник) Звіт про матч
events.png I16:00Гуменів3 - 1Тріумф (Довгий Войнилів) Звіт про матч
events.png II Б16:00Копанки3 - 1Довпотів Звіт про матч
I17:00Рух (Вістова)2 - 3Штурм (Сівка-Калуська) Звіт про матч
I17:00ФСК Тризуб (Старий Угринів)0 - 3Станькова Звіт про матч

9 тур

Неділя, 07.08.2016
events.png II A13:00Пійло1 - 0Новиця Звіт про матч
events.png II A14:00Підгірки8 - 0Бабин-Зарічний Звіт про матч
II A16:00Підмихайля5 - 2Хвиля (Середній Бабин) Звіт про матч
II A -:+ 17:00Боднарів - Чорний Ліс (Грабівка) Анонс матчу
events.png II Б14:00Карпати (Кропивник)1 - 3Войнилів Звіт про матч
II Б16:00Довжка1 - 1Авангард (Томашівці) Звіт про матч
II Б17:00Юність (Верхня)1 - 3Збора Звіт про матч
events.png II Б17:00Довпотів0 - 3Негівці Звіт про матч
events.png I11:00Перекоси3 - 4Студінка Звіт про матч
I13:00ФСК Тризуб (Старий Угринів)1 - 1Штурм (Сівка-Калуська) Звіт про матч
I14:00Тріумф (Довгий Войнилів)0 - 4Будучність (Довге-Калуське) Звіт про матч
events.png I -:+ 14:00Гуменів - Сокіл (Голинь) Анонс матчу
I16:00Тужилів0 - 2Рух (Вістова) Звіт про матч
I17:00Станькова4 - 0Єдність (Перевозець&Бабин С.) Звіт про матч

10 тур

Неділя, 14.08.2016
events.png II A14:00Чорний Ліс (Грабівка)1 - 3Підгірки Звіт про матч
II A14:00Бабин-Зарічний0 - 2Підмихайля Звіт про матч
events.png II A16:00Хвиля (Середній Бабин)2 - 4Пійло Звіт про матч
II A17:00Новиця2 - 3Боднарів Звіт про матч
II Б14:00Авангард (Томашівці)0 - 7Карпати (Кропивник) Звіт про матч
II Б14:00Збора0 - 0Копанки Звіт про матч
events.png II Б17:00Войнилів3 - 1Довпотів Звіт про матч
II Б17:00Негівці0 - 0Юність (Верхня) Звіт про матч
events.png I13:00Сокіл (Голинь)5 - 2Тріумф (Довгий Войнилів) Звіт про матч
I14:00Єдність (Перевозець&Бабин С.)4 - 1Тужилів Звіт про матч
I14:00Будучність (Довге-Калуське)0 - 2Станькова Звіт про матч
events.png I17:00Рух (Вістова)2 - 4Перекоси Звіт про матч
I17:00Студінка2 - 2ФСК Тризуб (Старий Угринів) Звіт про матч
events.png I17:00Штурм (Сівка-Калуська)2 - 1Гуменів Звіт про матч

11 тур

Неділя, 21.08.2016
II A14:00Боднарів1 - 2Пійло Звіт про матч
II A15:30Підгірки3 - 1Новиця Звіт про матч
II A -:+ 17:00Підмихайля - Чорний Ліс (Грабівка) Анонс матчу
II A17:00Бабин-Зарічний2 - 3Хвиля (Середній Бабин) Звіт про матч
II Б13:00Юність (Верхня)0 - 0Войнилів Звіт про матч
events.png II Б14:00Копанки1 - 0Негівці Звіт про матч
II Б17:00Довпотів1 - 1Авангард (Томашівці) Звіт про матч
I13:00ФСК Тризуб (Старий Угринів)1 - 1Рух (Вістова) Звіт про матч
I14:00Тріумф (Довгий Войнилів)1 - 1Штурм (Сівка-Калуська) Звіт про матч
events.png I14:00Гуменів1 - 1Студінка Звіт про матч
events.png I17:00Перекоси4 - 2Тужилів Звіт про матч
events.png I17:00Станькова3 - 2Сокіл (Голинь) Звіт про матч
I18:00Будучність (Довге-Калуське)0 - 2Єдність (Перевозець&Бабин С.) Звіт про матч

11 тур

Середа, 31.08.2016
events.png I 18:00ФСК Тризуб (Старий Угринів)0 - 4Сокіл (Голинь) Звіт про матч

Тур 12

Неділя, 28.08.2016
II A13:00Хвиля (Середній Бабин)0 - 1Боднарів Звіт про матч
II A14:00Новиця3 - 0Підмихайля Звіт про матч
II A +:- 17:00Чорний Ліс (Грабівка) - Бабин-Зарічний Анонс матчу
II A18:00Пійло2 - 3Підгірки Звіт про матч
II Б -:+ 00:00Довжка - Довпотів-Анонс матчу
events.png II Б12:00Негівці5 - 1Збора Звіт про матч
events.png II Б14:30Войнилів2 - 0Копанки Звіт про матч
II Б17:00Авангард (Томашівці)0 - 3Юність (Верхня) Звіт про матч
I12:30Рух (Вістова)2 - 0Гуменів Звіт про матч
events.png I13:00Сокіл (Голинь)5 - 1Будучність (Довге-Калуське) Звіт про матч
I15:00Тужилів0 - 1ФСК Тризуб (Старий Угринів) Звіт про матч
I15:00Штурм (Сівка-Калуська)0 - 2Станькова Звіт про матч
I16:00Єдність (Перевозець&Бабин С.)2 - 0Перекоси Звіт про матч

Тур 13

П'ятниця, 19.08.2016
II Б +:- 14:00Карпати (Кропивник) - Довжка-Анонс матчу

Тур 13

Неділя, 04.09.2016
II A -:+ 00:00Бабин-Зарічний - Новиця-Анонс матчу
events.png II A13:00Підгірки1 - 0Боднарів Звіт про матч
II A13:00Чорний Ліс (Грабівка)0 - 2Хвиля (Середній Бабин) Звіт про матч
II A16:00Підмихайля3 - 1Пійло Звіт про матч
II Б +:- 00:00Юність (Верхня) - Довжка-Анонс матчу
II Б15:00Довпотів3 - 4Карпати (Кропивник) Звіт про матч
II Б16:00Авангард (Томашівці)0 - 1Копанки Звіт про матч
events.png II Б16:00Збора2 - 2Войнилів Звіт про матч
I12:30Сокіл (Голинь)1 - 1Єдність (Перевозець&Бабин С.) Звіт про матч
events.png I12:30ФСК Тризуб (Старий Угринів)3 - 1Перекоси Звіт про матч
I13:00Станькова2 - 1Студінка Звіт про матч
I13:00Тріумф (Довгий Войнилів)2 - 1Рух (Вістова) Звіт про матч
I16:00Будучність (Довге-Калуське)1 - 2Штурм (Сівка-Калуська) Звіт про матч
I16:00Гуменів2 - 1Тужилів Звіт про матч

Тур 14

Неділя, 11.09.2016
II A +:- 00:00Пійло - Бабин-Зарічний-Анонс матчу
II A12:30Боднарів1 - 3Підмихайля Звіт про матч
II A13:00Новиця6 - 1Чорний Ліс (Грабівка) Звіт про матч
II A16:00Хвиля (Середній Бабин)2 - 0Підгірки Звіт про матч
II Б -:+ 00:00Довжка - Копанки-Анонс матчу
II Б13:00Карпати (Кропивник)3 - 2Юність (Верхня) Звіт про матч
events.png II Б13:00Войнилів1 - 1Негівці Звіт про матч
II Б15:00Авангард (Томашівці)1 - 5Збора Звіт про матч
I13:00Єдність (Перевозець&Бабин С.)0 - 1ФСК Тризуб (Старий Угринів) Звіт про матч
I15:00Рух (Вістова)1 - 3Станькова Звіт про матч
events.png I16:00Штурм (Сівка-Калуська)1 - 2Сокіл (Голинь) Звіт про матч
I16:00Тужилів2 - 1Тріумф (Довгий Войнилів) Звіт про матч
events.png I16:30Перекоси2 - 1Гуменів Звіт про матч
I17:30Студінка1 - 1Будучність (Довге-Калуське) Звіт про матч

Тур 15

Субота, 27.08.2016
I18:00Студінка0 - 0Тріумф (Довгий Войнилів) Звіт про матч

Тур 17

Неділя, 18.09.2016
II Б +:- 00:00Збора - Довжка-Анонс матчу
events.png II Б13:00Негівці3 - 0Авангард (Томашівці) Звіт про матч
II Б +:- 15:30Юність (Верхня) - Довпотів Анонс матчу
II Б16:30Копанки2 - 2Карпати (Кропивник) Звіт про матч
I13:00Гуменів0 - 2ФСК Тризуб (Старий Угринів) Звіт про матч
events.png I13:00Сокіл (Голинь)3 - 1Студінка Звіт про матч
events.png I14:00Тріумф (Довгий Войнилів)4 - 2Перекоси Звіт про матч
I15:30Будучність (Довге-Калуське)3 - 3Рух (Вістова) Звіт про матч
I16:30Штурм (Сівка-Калуська)1 - 2Єдність (Перевозець&Бабин С.) Звіт про матч

Тур 18

Неділя, 25.09.2016
II Б -:+ 00:00Довжка - Негівці-Анонс матчу
II Б15:00Авангард (Томашівці)0 - 4Войнилів Звіт про матч
II Б16:00Карпати (Кропивник)4 - 3Збора Звіт про матч
II Б16:00Довпотів3 - 0Копанки Звіт про матч
I13:00Студінка1 - 1Штурм (Сівка-Калуська) Звіт про матч
I13:00ФСК Тризуб (Старий Угринів)1 - 0Тріумф (Довгий Войнилів) Звіт про матч
I13:00Перекоси1 - 1Станькова Звіт про матч
I13:00Тужилів2 - 6Будучність (Довге-Калуське) Звіт про матч
events.png I16:00Єдність (Перевозець&Бабин С.)1 - 1Гуменів Звіт про матч
I16:00Рух (Вістова)0 - 6Сокіл (Голинь) Звіт про матч

Тур 18

Четвер, 06.10.2016
I 00:00Станькова2 - 0Тужилів-Звіт про матч

Тур 20

Неділя, 02.10.2016
I12:30Тріумф (Довгий Войнилів)1 - 1Гуменів Звіт про матч
I13:00Штурм (Сівка-Калуська)2 - 0Рух (Вістова) Звіт про матч
I14:30Студінка1 - 1Єдність (Перевозець&Бабин С.) Звіт про матч
I15:00Станькова4 - 1ФСК Тризуб (Старий Угринів) Звіт про матч
events.png I15:30Сокіл (Голинь)5 - 0Тужилів Звіт про матч
events.png I15:30Будучність (Довге-Калуське)0 - 1Перекоси Звіт про матч
events.png II A/II Б12:30Підгірки1 - 3Войнилів Звіт про матч
events.png II A/II Б13:00Пійло3 - 1Карпати (Кропивник) Звіт про матч
events.png II A/II Б13:00Новиця1 - 2Негівці Звіт про матч

Тур 21

Неділя, 09.10.2016
I12:00ФСК Тризуб (Старий Угринів)4 - 1Будучність (Довге-Калуське) Звіт про матч
I13:00Рух (Вістова)1 - 3Студінка Звіт про матч
I14:00Тужилів2 - 1Штурм (Сівка-Калуська) Звіт про матч
I16:00Єдність (Перевозець&Бабин С.)1 - 0Тріумф (Довгий Войнилів) Звіт про матч
I16:30Гуменів0 - 2Станькова Звіт про матч
events.png I16:30Перекоси1 - 4Сокіл (Голинь) Звіт про матч
II Б/II A12:00Карпати (Кропивник)3 - 2Підгірки Звіт про матч
II Б/II A13:00Войнилів0 - 0Новиця Звіт про матч
events.png II Б/II A14:00Негівці2 - 2Пійло Звіт про матч

Тур 22

Неділя, 16.10.2016
events.png I00:00Будучність (Довге-Калуське)0 - 3Гуменів-Звіт про матч
I13:00Рух (Вістова)3 - 2Єдність (Перевозець&Бабин С.) Звіт про матч
events.png I13:00Станькова0 - 3Тріумф (Довгий Войнилів) Звіт про матч
I13:00Студінка4 - 0Тужилів Звіт про матч
events.png I13:00Штурм (Сівка-Калуська)2 - 4Перекоси Звіт про матч
events.png I16:00Сокіл (Голинь)2 - 0ФСК Тризуб (Старий Угринів) Звіт про матч
II A/II Б +:- 16:00Підгірки - Негівці Звіт про матч
II A/II Б16:00Новиця1 - 2Карпати (Кропивник) Звіт про матч
II A/II Б16:00Пійло1 - 0Войнилів Звіт про матч

Тур 4 - Фінал Першості

Субота, 22.10.2016
II Б/II A16:00Негівці1 - 2Новиця Звіт про матч

Тур 4 - Фінал Першості

Неділя, 23.10.2016
II Б/II A13:00Карпати (Кропивник)2 - 2Пійло Звіт про матч
II Б/II A13:00Войнилів0 - 2Підгірки Звіт про матч

Тур 5 - Фінал Першості

Неділя, 30.10.2016
II A/II Б13:00Пійло0 - 1Негівці Звіт про матч
events.png II A/II Б13:00Новиця1 - 2Войнилів Звіт про матч
II A/II Б13:00Підгірки2 - 1Карпати (Кропивник) Звіт про матч

Тур 6 - Фінал Першості

Неділя, 06.11.2016
II Б/II A13:00Войнилів4 - 1Пійло Звіт про матч
II Б/II A13:00Карпати (Кропивник)3 - 0Новиця Звіт про матч
II Б/II A13:00Негівці1 - 2Підгірки Звіт про матч

voynyliv@ukr.net - наша почта

Калущина футбольна|fcvoynyliv.if.ua