ІФ область

Авторизація

Друзі сайту

«Галичина спортивна» - все про Галицький спорт.

Хто на сайті

Зараз на сайті:
  • 2 гостей
Нові користувачі:

Вітаємо

Сенкевич Віталій
Сенкевич Віталій
Сьогодні - 30 р.
09.02.1986
Кулька Олег
Кулька Олег
Сьогодні - 33 р.
09.02.1983
  • Склад ФФКР 2012-2015 рр.

  • Розширений Виконком ФФКР

  • Статут ФФКР

  • ОГОЛОШЕННЯ

ТАБЛО - АКТУАЛЬНІ МАТЧІ

  • Калуш

До уваги учасників! В зв'язку з оголошеною в місті Калуші карантину через захворювання на грип змагання Відкритого чемпіонату з футзалу перенесені. Розклад матчів буде опублікований пізніше.

24 січня (неділя)
18 тур
 
ФК «Еліт-Хол» (Калуш)
1:2
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Комбі» (Калуш)
1:3
«Сокіл» (Голинь)
ФК «Cтанькова» (Cтанькова)
2:3
«Будівельник» (Калуш)
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
3:1
«Мікстон» (Калуш)
«Стара Гарда» (Калуш)
2:4
ФК «Тужилів» (Тужилів)
ФК «Загір'я» (Калуш)
3:2
«Будучність» (Довге Калуське)

 

17-24 січня
15 тур
 
ФК «Копанки» (Копанки)
ФК «Тужилів-2» (Тужилів)
«Торнадо» (Довпотів)
«Кристал» (Калуш)
«Пінопласт» (Калуш)
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
«Карпати» (Калуш)
«Штурм-2» (Сівка Калуська)
«Посьолок» (Калуш)
«Сокіл-2» (Голинь)
ФК «Хотінь» (Калуш)
3:3
7:4
8:0
1:9
3:1
9:0
3:1
4:2
4:1
2:1
3:4
1:3
ДЮФК «Ігровець» (Калуш)
«Стройбаза» (Калуш)
ФК «Довжка» (Довжка)
«Факел» (Калуш)
«Копір-Сервіс» (Калуш)
«Флора» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Нива» (Пійло)
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
«Дніпро-М» (Войнилів)
«Будівельник-2» (Калуш)
23-31 січня
16 тур
 
ФК «Хотінь» (Калуш)
«Дніпро-М» (Войнилів)
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
«Нива» (Пійло)
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Євробуд» (Калуш)
«Флора» (Калуш)
«Копір-Сервіс» (Калуш)
«Факел» (Калуш)
ФК «Довжка» (Довжка)
«Стройбаза» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
-:-
-:-
-:-
0:8
-:-
6:1
1:4
6:4
2:1
0:7
-:-
2:0
«Сокіл-2» (Голинь)
«Посьолок» (Калуш)
«Штурм-2» (Сівка Калуська)
«Карпати» (Калуш)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Пінопласт» (Калуш)
«Кристал» (Калуш)
«Торнадо» (Довпотів)
ФК «Тужилів-2» (Тужилів)
ФК «Копанки» (Копанки)
ДЮФК «Ігровець» (Калуш)
30-31 січня
17 тур
 
ДЮФК «Ігровець» (Калуш)
ФК «Копанки» (Копанки)
ФК «Тужилів-2» (Тужилів)
«Торнадо» (Довпотів)
«Кристал» (Калуш)
«Пінопласт» (Калуш)
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
«Карпати» (Калуш)
«Штурм-2» (Сівка Калуська)
«Посьолок» (Калуш)
«Сокіл-2» (Голинь)
1:3
-:-
-:-
1:7
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
«Стройбаза» (Калуш)
ФК «Довжка» (Довжка)
«Факел» (Калуш)
«Копір-Сервіс» (Калуш)
«Флора» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Нива» (Пійло)
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
«Дніпро-М» (Войнилів)
ФК «Хотінь» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
23 січня (субота)
7 тур
 
«База» (Калуш)
перен.
«Тріумф» (Довгий Войнилів)
«Малятко» (Тужилів)
5:0
ФК «Голинь» (Голинь)
ФК «Студінка» (Студінка)
2:1
«Чайка» (Перевозець)
24 січня (неділя)
8 тур
 
ФК «Студінка» (Студінка)
4:1
ФК «Голинь» (Голинь)
«Малятко» (Тужилів)
3:3
«Тріумф» (Довгий Войнилів)
«База» (Калуш)
-:+
«Фортуна» (Негівці)

ДЕТАЛЬНА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ 1-Ї ЛІГИ

М
Команди
І
В
Н
П
М'ячі
О
1
ФК «Станькова» (Станькова)
18
14
2
2
71-32
44
2
ФК «Тужилів» (Тужилів)
18
13
2
3
64-34
41
3
«Будівельник» (Калуш)
18
13
1
4
57-40
40
4
«Комбі» (Калуш)
18
12
3
3
49-22
39
5
«Сокіл» (Голинь)
18
11
0
7
68-47
33
6
«Мікстон» (Калуш)
18
6
7
5
52-51
25
7
«Штурм» (Сівка-Калуська)
18
7
1
10
54-53
22
8
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
18
6
3
9
46-53
21
9
ФК «Еліт-Хол» (Калуш)
18
5
2
11
46-65
17
10
«Стара Гарда» (Калуш)
18
5
1
12
46-67
16
11
ФК «Загір'я» (Калуш)
18
2
1
15
38-83
7
12
«Будучність» (Довге Калуське)
18
2
1
15
46-90
7
 

ДЕТАЛЬНА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ 2-Ї ЛІГИ

М
Команди
І
В
Н
П
М'ячі
О
1
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
15
14
0
1
73-16
42
2
«Пінопласт» (Калуш)
16
13
1
2
68-33
40
3
«Сокіл-2» (Голинь)
15
12
1
2
60-21
37
4
«Карпати» (Калуш)
16
11
3
2
64-30
36
5
«Посьолок» (Калуш)
15
10
3
2
64-27
33
6
«Дніпро-М» (Войнилів)
15
10
2
3
52-26
32
7
ФК «Тужилів-2» (Тужилів)
16
9
1
6
62-57
28
8
«Євробуд» (Калуш)
16
8
3
5
56-30
27
9
ФК «Хотінь» (Хотінь)
15
8
3
4
63-41
27
10
«Штурм-2» (Сівка-Калуська)
15
8
2
5
49-38
26
11
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
15
8
2
5
38-38
26
12
«Будівельник-2» (Калуш)
16
8
2
6
32-30
26
13
«Хвиля» (Середній Бабин)
15
8
1
6
41-29
25
14
«Копір-Сервіс» (Калуш)
17
7
3
7
57-44
24
15
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
16
7
2
7
49-55
23
16
ФК «Копанки» (Копанки)
15
5
3
7
29-39
18
17
«Стройбаза» (Калуш)
16
5
2
9
51-61
17
18
«Нива» (Пійло)
16
5
2
9
50-62
17
19
«Кристал» (Калуш)
16
5
1
10
50-81
16
20
«Факел» (Калуш)
16
5
0
11
35-50
15
21
«Торнадо» (Довпотів)
17
1
3
13
39-67
6
22
«Флора» (Копанки)
16
0
2
14
20-70
2
23
ДЮФК «Ігровець» (Калуш)
17
0
2
15
21-80
2
24
ФК «Довжка» (Довжка)
16
0
0
16
12-110
0
 

ДЕТАЛЬНА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ 3-Ї ЛІГИ.

М
Команди
І
В
Н
П
М'ячі
О
1
«Чайка» (Перевозець)
6
5
0
1
22-11
15
2
«Фортуна» (Негівці)
7
5
0
2
17-14
15
3
«Тріумф» (Довгий Войнилів)
6
4
1
1
25-15
13
4
ФК «Студінка» (Студінка)
7
4
0
3
28-23
12
5
«Малятко» (Тужилів)
7
2
1
4
24-22
7
6
ФК «Голинь» (Голинь)
7
1
0
6
14-34
3
7
«База» (Калуш)
6
1
0
5
7-18
3
Калущина футбольна

voynyliv@ukr.net - наша почта

Калущина футбольна|fcvoynyliv.if.ua