Вітаємо

--

Авторизація

Банер

Друзі сайту

«Галичина спортивна» - все про Галицький спорт.

Хто на сайті

Зараз на сайті:
  • 2 гостей
Нові користувачі:
  • Р. Драган: ФК «Калуш» ставить перед собою завдання стати чемпіоном області. Відео

    Понеділок, 20 квітня 2015, 21:38
  • ФК "Калуш" стартує з поразки (оновлено)

    Неділя, 19 квітня 2015, 23:30
  • Регламент Чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку Калуського району з футболу 2015

    Четвер, 16 квітня 2015, 19:32
  • Протокол засідання Виконавчого комітету ФФКР

    Четвер, 16 квітня 2015, 18:57

ТАБЛО - АКТУАЛЬНІ МАТЧІ

  • Калуш
  • Область
  • Область юнаки
FT
НД., 26. квіт.. 2015 16:30
Фортуна (Негівці)
НегівціЗаявка
0:3 Будучність (Довге-Калуське)
Довге-К.Заявка

НД., 26. квіт.. 2015 16:30
Cокіл (Боднарів)
БоднарівЗаявка
0:2 Хвиля (Середній Бабин)
С. БабинЗаявка

НД., 26. квіт.. 2015 16:30
Чайка (Перевозець)
ПеревозецьЗаявка
4:0 Підмихайля
ПідмихайляЗаявка

НД., 26. квіт.. 2015 16:30
Кулинка
КулинкаЗаявка
2:2 Довпотів
ДовпотівЗаявка

НД., 26. квіт.. 2015 16:30
Тріумф (Довгий Войнилів)
Д. ВойнилівЗаявка
5:0 Авангард (Томашівці)
ТомашівціЗаявка

НД., 26. квіт.. 2015 16:30
Юність (Верхня)
ВерхняЗаявка
1:0 Кропивник
КропивникЗаявка

НД., 26. квіт.. 2015 14:00
Сокіл (Голинь)
Сокіл ГЗаявка
1:1 Тужилів
ТужилівЗаявка

НД., 26. квіт.. 2015 14:00
Станькова
СтаньковаЗаявка
3:1 Гуменів
ГуменівЗаявка

НД., 26. квіт.. 2015 14:00
ФК Пійло
ПійлоЗаявка
5:1 Підгірки
ПідгіркиЗаявка

НД., 26. квіт.. 2015 14:00
Бабин-Зарічний
Бабин-З.Заявка
2:2 Новиця
НовицяЗаявка

Примітка: Старий стадіон у парку НД., 26. квіт.. 2015 14:00
Войнилів
ВойнилівЗаявка
3:1 Довжка
ДовжкаЗаявка

НД., 26. квіт.. 2015 13:30
Штурм (Сівка-Калуська)
Штурм С-КЗаявка
1:3 Рух (Вістова)
ВістоваЗаявка

НД., 26. квіт.. 2015 13:30
Копанки
КопанкиЗаявка
1:2 Студінка
СтудінкаЗаявка

Примітка: МАТЧ ПЕРЕНЕСЕНО НД., 26. квіт.. 2015 00:00
ФСК Тризуб (Старий Угринів)
С. УгринівЗаявка
-:- Прев'ю
Перекоси
ПерекосиЗаявка

FT
НД., 26. квіт.. 2015 11:00
Придністров'я Тлумач
Придністров'я Т
1:2 Карпати Коломия
Карпати К

НД., 26. квіт.. 2015 11:00
Тепловик-ДЮСШ-3 Івано-Франківськ
Тепловик-Д-3 ІФ
1:0 Ніка Івано-Франківськ
Ніка ІФ

НД., 26. квіт.. 2015 11:00
ФК Калуш
Калуш
0:3 Оскар Підгір`я
Оскар П

НД., 26. квіт.. 2015 11:00
Пробій Городенка
Пробій Г
0:0 Прев'ю
Дністер Галич
Дністер Г

НД., 26. квіт.. 2015 11:00
Нафтовик Долина
Нафтовик Д
1:1 ФК Турка
Турка

НД., 26. квіт.. 2015 11:00
Гуцульщина Косів
Гуцульщина
0:1 Карпати Болехів
Карпати Б

НД., 26. квіт.. 2015 11:00
Карпати Брошнів-Осада
Карпати БО
2:1 Покуття-Євомодуль Снятин
Покуття-Єв. С

СР., 22. квіт.. 2015 18:00
ФК Турка
Турка
1:0 Пробій Городенка
Пробій Г

НД., 19. квіт.. 2015 16:00
Покуття-Євомодуль Снятин
Покуття-Єв. С
1:0 Гуцульщина Косів
Гуцульщина
(1:0;0:0)

НД., 19. квіт.. 2015 16:00
Дністер Галич
Дністер Г
1:0 ФК Калуш
Калуш
(0:0;1:0)

НД., 19. квіт.. 2015 16:00
Оскар Підгір`я
Оскар П
1:0 Тепловик-ДЮСШ-3 Івано-Франківськ
Тепловик-Д-3 ІФ
(1:0;0:0)

НД., 19. квіт.. 2015 16:00
Ніка Івано-Франківськ
Ніка ІФ
2:0 Придністров'я Тлумач
Придністров'я Т
(1:0;1:0)

НД., 19. квіт.. 2015 16:00
Карпати Коломия
Карпати К
2:1 Галичина Івано-Франківськ
Галичина ІФ
(1:1;1:0)

НД., 19. квіт.. 2015 16:00
Карпати Болехів
Карпати Б
1:0 Нафтовик Долина
Нафтовик Д
(0:0;1:0)

FT
НД., 26. квіт.. 2015 00:00
Придністров'я Тлумач
Придністров'я Т
1:2 Карпати Коломия
Карпати К

НД., 26. квіт.. 2015 00:00
Тепловик-ДЮСШ-3 Івано-Франківськ
Тепловик-Д-3 ІФ
1:3 Ніка Івано-Франківськ
Ніка ІФ

НД., 26. квіт.. 2015 00:00
ФК Калуш
Калуш
0:1 Оскар Підгір`я
Оскар П

НД., 26. квіт.. 2015 00:00
Пробій Городенка
Пробій Г
1:3 Дністер Галич
Дністер Г

НД., 26. квіт.. 2015 00:00
Нафтовик Долина
Нафтовик Д
1:0 ФК Турка
Турка

НД., 26. квіт.. 2015 00:00
Гуцульщина Косів
Гуцульщина
4:1 Карпати Болехів
Карпати Б

НД., 26. квіт.. 2015 00:00
Карпати Брошнів-Осада
Карпати БО
2:1 Покуття-Євомодуль Снятин
Покуття-Єв. С

СР., 22. квіт.. 2015 16:00
ФК Турка
Турка
5:2 Пробій Городенка
Пробій Г

НД., 19. квіт.. 2015 14:00
Карпати Болехів
Карпати Б
0:2 Нафтовик Долина
Нафтовик Д

НД., 19. квіт.. 2015 14:00
Карпати Коломия
Карпати К
10:1 Галичина Івано-Франківськ
Галичина ІФ

НД., 19. квіт.. 2015 14:00
Ніка Івано-Франківськ
Ніка ІФ
4:1 Придністров'я Тлумач
Придністров'я Т

НД., 19. квіт.. 2015 14:00
Оскар Підгір`я
Оскар П
1:1 Тепловик-ДЮСШ-3 Івано-Франківськ
Тепловик-Д-3 ІФ

НД., 19. квіт.. 2015 14:00
Дністер Галич
Дністер Г
0:1 ФК Калуш
Калуш

НД., 19. квіт.. 2015 14:00
Покуття-Євомодуль Снятин
Покуття-Єв. С
2:1 Гуцульщина Косів
Гуцульщина

Калущина футбольна

voynyliv@ukr.net - наша почта

Калущина футбольна|fcvoynyliv.if.ua